AGENDA

ÔĽŅ
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Biarritz ]
    • 17:30
    • Apirilak 22
  • Kontzertua

    Aba Taano

    • San Isidro parrokia [Derio]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Apirilak 23
  • Kontzertua

    Lagun artean kantari: Anje Duhalde

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilak 24
  • Kontzertua

    Noites de Fado 2019: Cuca Roseta

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilak 24
  • Kontzertua

    Guillermo Caliero: "Solo fluhel"

    • Conde Duque Hotela [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilak 25
  • Kontzertua

    Julia Moya (soprano), Francisco Manuel Soriano (piano)

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilak 25
  • Kontzertua

    Labo Go11: Collectif Eflirkoa

    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • 17:00 - 19:00
    • 2019(e)ko Apirilak 25
  • Kontzertua

    Rukula + Madeleine

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Apirilak 25
  • Kontzertua

    Arin korua

    • [Ziburu ]
    • 21:00
    • Apirilak 25
  • Kontzertua

    BBK Soinu Berriak 2019

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilak 25
  • Kontzertua

    Txetxu Altube

    • Cotton Club [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Apirilak 25
  • Kontzertua

    Nafarroako Orkestra Sinfonikoa (Zuz. Manuel Hernández-Silva)

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Apirilak 25
  • Kontzertua

    Bilbao Orkestra Sinfonikoa: "Mahlerren 5. Inbalekin"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • Aipirilak 25 eta 26: 19:30
    • Apirilaren 25(e)tik Apirilaren 26(e)ra
  • Kontzertua

    Alfred García

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Apirilak 26
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Kanbo ]
    • 21:00
    • Apirilak 26
  • Kontzertua

    Laüsa - Kontzertua eta dantza-plaza

    • Descalzos 72ko aretoa (Erraldoien Txokoa) [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilak 26
  • Kontzertua

    Passepartout + Natali

    • Sanagustin Kulturgunea [Azpeitia]
    • 22:30
    • 2019(e)ko Apirilak 26
  • Kontzertua

    Passpartout + Natali

    • Sanagustin Kulturgunea [Azpeitia]
    • 22:30
    • 2019(e)ko Apirilak 26
  • Kontzertua

    Vinila Von Bismark

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • 21:30
    • Apirilak 26
  • Kontzertua

    Mäbu

    • Doka Kafe Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 21:00
    • Apirilak 26
  • Kontzertua

    Bob Dylan

    • BEC. Bilbao Exhibition Centre [Barakaldo]
    • Apirilak 26
  • Kontzertua

    Los Auténticos Decadentes

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • Apirilak 26
  • Kontzertua

    Film Symphony Orchestra: "Especial John Williams"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:30
    • Apirilak 26
  • Kontzertua

    Nafarroako Orkestra Sinfonikoa (Zuz. Manuel Hernández-Silva)

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Apirilak 26
  • Kontzertua

    Café Quijano

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00
    • Apirilak 27
  • Kontzertua

    Baionan Kantuz-ek 22 urte

    • [Baiona ]
    • 11:00
    • Apirilak 27
  • Kontzertua

    "Haurra" zine-kontzertua

    • Plaza Xoko [Baigorri ]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Kontzertua

    Kubers + Yo, Gerard + Ellas

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Kontzertua

    Xabi Bandini

    • Doka Kafe Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Kontzertua

    Smile

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Kontzertua

    Lemy River + Anai

    • Sanagustin Kulturgunea [Azpeitia]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Kontzertua

    Xabi Bandini

    • Doka Kafe Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Kontzertua

    Lytos + Rafa Espino

    • Cotton Club [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Kontzertua

    Rat-Zinger + Asomvel

    • Helldorado [Vitoria-Gasteiz]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Kontzertua

    Latxatarra + Cuatro Madres

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Kontzertua

    "Jesucristo Superstar vol. 2"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Hilak 27, 29 eta 30, 20:00 / hilak 28, 19:00
    • 2019(e)ko Apirilaren 27(e)tik 2019(e)ko Apirilaren 30(e)ra
  • Kontzertua

    Saint Vitus + Dopelord

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 20:00
    • Apirilak 28
  • Kontzertua

    "Izarren hautsa" ikusgarria + Haurrock

    • [Senpere ]
    • 17:00
    • Apirilak 28
  • Kontzertua

    Rafa Rueda

    • Hori Bai Gaztetxea [Larrabetzu]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Apirilak 28
  • Kontzertua

    Charles McPherson Quartet

    • Andres Isasi Musika Eskola [Getxo]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Apirilak 28
  • Kontzertua

    13 Year Cicada

    • Bonberenea [Tolosa]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilak 29
  • Kontzertua

    Ketama: "Nos juntamos porque queremos"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 21:00
    • Apirilak 30
  • Kontzertua

    Ben Sims + Kike Pravda + Bendiak + Bruhma

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • 23:00
    • 2019(e)ko Apirilak 30
  • Kontzertua

    Oldarra

    • Santa Eugenia eliza [Biarritz ]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Apirilak 30
  • Kontzertua

    Ralph Towner

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilak 30
  • Kontzertua

    Sudestada

    • Bonberenea [Tolosa]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 1
  • Kontzertua

    Izarren hautsa - Mikel Laboaren ohorez

    • Zinegela [Bardoze ]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 1
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Donibane Lohizune ]
    • 21:15
    • Maiatzak 2
  • Kontzertua

    Leo Minax Cuarteto

    • Conde Duque Hotela [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 2
  • Kontzertua

    Moonshine Wagon

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 2
  • Kontzertua

    Bilbao Orkestra Sinfonikoa: "Enigma"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • Maiatzak 2 eta 3: 19:30
    • Maiatzaren 2(e)tik Maiatzaren 3(e)ra
  • Kontzertua

    Ruben Pozo + Lichis

    • Cotton Club [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 3
  • Kontzertua

    Jabier Muguruza: "Leiho bat zabalik"

    • Coliseo Antzokia [Eibar]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 3
  • Kontzertua

    ZOO + Don't Save The Queen

    • [Baiona ]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 3
  • Kontzertua

    Dave Smalley & The Bandoleros + XXL

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 3
  • Kontzertua

    Nizuri Tazuneri

    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 3
  • Kontzertua

    Manolo García: "Acústico, acústico, acústico"

    • Buesa Arena [Vitoria-Gasteiz]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 3
  • Kontzertua

    Ana Curra

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 21:30
    • Maiatzak 3
  • Kontzertua

    Victor Manuel: "Casi nada está en su sitio"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:30
    • Maiatzak 3
  • Kontzertua

    Taburete

    • BEC. Bilbao Exhibition Centre [Barakaldo]
    • 2019(e)ko Maiatzak 3
  • Kontzertua

    Jaime Urrutia & Los Corsarios

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 3
  • Kontzertua

    Eñaut Elorrieta: "Harian"

    • Leidor Aretoa [Tolosa]
    • 20:30
    • Maiatzak 3
  • Kontzertua

    Gari & Maldanbera

    • Torrezabal Kultur Etxea [Galdakao]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 3
  • Kontzertua

    Musika Dibertigarria Da 2019 - Kontzertu didaktikoen zikloa

    • Abandoko Udaltegia (Barrainkua) [Bilbao]
    • 2019(e)ko Maiatzaren 3(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 18(e)ra
  • Kontzertua

    Ametza

    • [Hiriburu]
    • Arratsean
    • Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Antton Larrandaburu & Bitxiloreak + Hiru Soinu

    • [Hiriburu]
    • 19:00
    • Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Txelu's Band

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Kontzertua

    The Other Side: "A Pink Floyd Live Experience"

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • Ateak 21:00 / Emanaldia 21:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Bakearen Doinuak 2019

    • Jai-Alai pilotalekua [Gernika-Lumo]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Golden Apple Quartet: "Gran Selección"

    • Iortia Kulturgunea [Altsasu/Alsasua]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Kontzertua

    McEnroe + MOW

    • Sanagustin Kulturgunea [Azpeitia]
    • 23:00
    • Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Miriam Rodriguez

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:00
    • Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Eñaut Elorrieta & Kaabestri String Ensemble: "Harian"

    • Kultur Leioa [Leioa]
    • 20:30
    • Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Café Quijano

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Peio Ospital

    • La Luna Negra [Baiona ]
    • 20:15
    • Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Gontzal Mendibil

    • San Andres [Iurreta]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Ennio Morricone

    • BEC. Bilbao Exhibition Centre [Barakaldo]
    • Ateak 19:00 / Emanaldia 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Pájaro

    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Victor Manuel: "Casi nada está en su sitio"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00
    • Maiatzak 4
  • Kontzertua

    Vanesa Martín: "Todas las mujeres que habitan en mí"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 21:00
    • Maiatzak 4
  • Kontzertua

    La banda de Jalber

    • Cotton Club [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Kontzertua

    "Federicoren mundua. Hitz kantatua"

    • Kondestable Civivox-a [Pamplona/Iruña]
    • 19:30
    • Maiatzak 5
  • Kontzertua

    Damien O'Kane Trio

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 5
  • Kontzertua

    Sonakay

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 19:00
    • Maiatzak 5
  • Kontzertua

    Ruper Ordorika

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 19:00
    • Maiatzak 5
  • Kontzertua

    Ewan McLennan (bertan behera)

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 5
  • Kontzertua

    La Pamplonesa Musika Banda: "Juntos por una ilusión"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 12:00
    • Maiatzak 5
  • Kontzertua

    Donostiako Udalaren Txistulari Taldea

    • Konstituzio Enparantza [Donostia-San Sebastián]
    • 12:15
    • 2019(e)ko Maiatzak 5
  • Kontzertua

    Donostiako Udalaren Txistulari Taldea

    • Konstituzio Enparantza [Donostia-San Sebastián]
    • 12:15
    • 2019(e)ko Maiatzak 5
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Bihotz mindua"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Maiatzak 6
  • Kontzertua

    Bilbao Orkestra Sinfonikoa: "Soinudun paisaiak: musika eta poesia"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 19:30
    • Maiatzak 6
  • Kontzertua

    Olatz Salvador (Saio linbikoa)

    • Goiuri Jauregia [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 7
  • Kontzertua

    2ZIO

    • [Luhuso ]
    • Arratsean
    • 2019(e)ko Maiatzak 7
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Bihotz mindua"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 7
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Bihotz mindua"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00
    • Maiatzak 8
  • Kontzertua

    Noites de Fado 2019: Carolina

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 8
  • Kontzertua

    Gasteizko Udal Musika Banda: "Ozeanoen artekoa"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:00
    • Maiatzak 8
  • Kontzertua

    Nafarroako Orkestra Sinfonikoa (Zuz. Antoni Wit)

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 9
  • Kontzertua

    Fran Mariscal

    • Cotton Club [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 9
  • Kontzertua

    Ilja Reijngoud & Carlos Martín 6tet

    • Conde Duque Hotela [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 9
  • Kontzertua

    Makala + Jimmy Bidaurreta Band

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 9
  • Kontzertua

    Montauk + Sara Zozaya

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 9
  • Kontzertua

    BBK Soinu Berriak 2019

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 9
  • Kontzertua

    Earthless

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 21:30
    • Maiatzak 9
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Bihotz mindua"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:00
    • Maiatzak 9
  • Kontzertua

    Nafarroako Orkestra Sinfonikoa (Zuz. Antoni Wit)

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 10
  • Kontzertua

    Pako Eskorbuto + Etsaiakeroak + Satate Alerta

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 10
  • Kontzertua

    Noche Sabinera

    • Bastero Kulturgunea [Andoain]
    • 12:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 10
  • Kontzertua

    Jo & Swiss Knife

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 10
  • Kontzertua

    Nøgen + eMe

    • Seminarixoa [Bergara]
    • 21.00
    • 2019(e)ko Maiatzak 10
  • Kontzertua

    Miriam Rodríguez

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:30
    • Maiatzak 10
  • Kontzertua

    Craic 'n' Roll Band

    • Zaraia Aretoa [Aretxabaleta]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 10
  • Kontzertua

    Hendrik Rover

    • Kultur Elkartea [Deba]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 10
  • Kontzertua

    Nando Agüeros

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 21:00
    • Maiatzak 10
  • Kontzertua

    Empty files

    • Berrizko Kultur Etxea [Berriz]
    • 20:00
    • Maiatzak 10
  • Kontzertua

    The Lords of Altamont

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 21:00
    • Maiatzak 10
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Bihotz mindua"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Maiatzak 10
  • Kontzertua

    Imanol Jazz

    • Zornotza Aretoa [Amorebieta-Etxano]
    • 20:15
    • Maiatzak 10
  • Kontzertua

    Benito Lertxundi

    • Olalde Aretoa [Mungia]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 10
  • Kontzertua

    "Querido Pedro Maitia"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Dani Fernández

    • Cotton Club [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Ojete Calor

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Enemigos Íntimos (Joaquín Sabinari tributoa)

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 21:15
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Kontzertua

    The Kabooms

    • Helldorado [Vitoria-Gasteiz]
    • 13:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Coral de Vall de Mossa + Ciral Música i Salut de l´Hospital Universitari de Son Espases: "Cants de Mallorca"

    • Iortia Kulturgunea [Altsasu/Alsasua]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Kontzertua

    "Harian": Eñaut Elorrieta & Kaabestri String Ensemble

    • Seminarixoa [Bergara]
    • 19.00
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Beatriz Pomés

    • Iturramako Civivox-a [Pamplona/Iruña]
    • 11:00
    • Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Sweet California

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:30
    • Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Kaotiko

    • Doka Kafe Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Mississippi Queen & The Wet Dogs

    • Konpartitu [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Beret

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00
    • Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Anari

    • Sanduzelaiko Civivox-a [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Angelus Apatrida + Legen Beltza

    • Sanagustin Kulturgunea [Azpeitia]
    • 12:00
    • Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Jose Luis Nieto

    • Berrizko Kultur Etxea [Berriz]
    • 20:00
    • Maiatzak 11
  • Kontzertua

    "Latinos" María Bayorekin

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Salento Eventi

    • Elgoibarko Gaztetxea [Elgoibar]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Kontzertua

    Donostiako Udalaren Txistulari Taldea

    • Konstituzio Enparantza [Donostia-San Sebastián]
    • 12:15
    • 2019(e)ko Maiatzak 12
  • Kontzertua

    Habanerak: Puerto Chico elkartea

    • Plaza del Solar [Portugalete]
    • 13:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 12
  • Kontzertua

    "Concerto A Tempo D'umore"

    • Torrezabal Kultur Etxea [Galdakao]
    • 19:00
    • Maiatzak 12
  • Kontzertua

    Sophie Auster

    • Bilboko Itsasadarra Itsas Museoa - Nave 9 [Bilbao]
    • 13:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 12
  • Kontzertua

    Pokey Lafarge : "Solo Tour"

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 15
  • Kontzertua

    Nafarroako Orkestra Sinfonikoa (Zuz. Pablo González)

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 16
  • Kontzertua

    "IZAR & STAR: Pop vasco vs Canción melódica años 70"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • 19:30
    • Maiatzak 16
  • Kontzertua

    Madeleine

    • Berrizko Kultur Etxea [Berriz]
    • 22:00
    • Maiatzak 16
  • Kontzertua

    Elena Setien

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 20:30
    • Maiatzak 16
  • Kontzertua

    DVICIO

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 16
  • Kontzertua

    Bilbao Orkestra Sinfonikoa: "BOSbaroque. Aingeruak eta heroiak"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • Maiatzak 16 eta 17: 19:30
    • Maiatzaren 16(e)tik Maiatzaren 17(e)ra
  • Kontzertua

    Nafarroako Orkestra Sinfonikoa (Zuz. Pablo González)

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 17
  • Kontzertua

    Álvaro Ruiz

    • Cotton Club [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 17
  • Kontzertua

    Kamerata Oiasso

    • Bastero Kulturgunea [Andoain]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 17
  • Kontzertua

    Paco Candela

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 17
  • Kontzertua

    Esne Beltza + Skakeitan

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 17
  • Kontzertua

    Goizargi Gospel Choir

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 17
  • Kontzertua

    The Legendary Tigerman

    • Helldorado [Vitoria-Gasteiz]
    • 22:00
    • Maiatzak 17
  • Kontzertua

    The Electric Alley

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 17
  • Kontzertua

    Mas k Musika. Rock Musika zuzenean

    • Santa Clara Kultur Zentroa [Portugalete]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzaren 17(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 18(e)ra
  • Kontzertua

    Punk in Drublic Fest 2019 (Gasteiz)

    • Iradier Arena [Vitoria-Gasteiz]
    • Maiatzak 18
  • Kontzertua

    Musikaldi 2019 - Euskal Herriko Musika Eskolen Jaialdia

    • Alegria-Dulantziko Micaela Portilla Kultur Etxea [Alegría-Dulantzi]
    • 2019(e)ko Maiatzak 18
  • Kontzertua

    Álex Ubago

    • Cotton Club [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 18
  • Kontzertua

    "Zorongo Especial 20 años"

    • Pedro Iturralde Gizarte Etxea [Falces]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 18
  • Kontzertua

    Scratching Goldberg

    • Klaret Antzokia [Balmaseda]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 18
  • Kontzertua

    Legendary Tigerman

    • Intxaurrondo Kultur Etxea [Donostia-San Sebastián]
    • 22:00
    • Maiatzak 18
  • Kontzertua

    Mucho

    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • 21:00
    • Maiatzak 18
  • Kontzertua

    The Electric Alley

    • Amaia Antzokia [Arrasate-Mondragon]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 18
  • Kontzertua

    Eñaut Elorrieta: "Harian"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:30
    • Maiatzak 18
  • Kontzertua

    Pier Paul Berzaitz + Alboka Folk Taldea

    • Pagoa Kafe Antzokia [Oiartzun]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 18
  • Kontzertua

    Los Zigarros + Tacoma

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • Maiatzak 18
  • Kontzertua

    La Pamplonesa Musika Banda: "Influencias jazzísticas" / IFOB PAMPLONA (International Festival of Bands)

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 18
  • Kontzertua

    Julieta Venegas

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 18
  • Kontzertua

    Donostiako Udalaren Txistulari Taldea

    • Konstituzio Enparantza [Donostia-San Sebastián]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 18
  • Kontzertua

    Obús

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 21:30
    • Maiatzak 18
  • Kontzertua

    Gasteizko Udal Musika Banda: "Sforzando"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 18:00
    • Maiatzak 19
  • Kontzertua

    Ivo Pogorelich, pianoa

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 19:00
    • Maiatzak 19
  • Kontzertua

    Cecilia Zabala

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • Maiatzak 19
  • Kontzertua

    Donostiako Udalaren Txistulari Taldea

    • Konstituzio Enparantza [Donostia-San Sebastián]
    • 12:15
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Kontzertua

    Kokein

    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • Maiatzak 21
  • Kontzertua

    Hogjaw

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 20:30
    • Maiatzak 22
  • Kontzertua

    Micky & The Buzz vs. Stray Cats with sax - J.J. Espizua vs. Folkaway aftermath

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 20:00
    • Maiatzak 23
  • Kontzertua

    Bilbaina Jazz Cluben 28. urtebetetzeko jaia: BJC Quartet & Friends

    • Conde Duque Hotela [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 23
  • Kontzertua

    Joseba Irazoki eta Lagunak + Elh Malick

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 23
  • Kontzertua

    Miguel Arribas: "Open congregation"

    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 23
  • Kontzertua

    Larry Campbell & Teresa William

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • Maiatzak 23
  • Kontzertua

    Ivo Pogorelich

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Maiatzak 23
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Heriotza jauregian"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00
    • Maiatzak 23
  • Kontzertua

    Ai D? Project + Septeto Kaiserin: Schubert

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Carlos Carranzaren gitarra kontzertua

    • Cotton Club [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Kontzertua

    "Abbey Road. The Beatles Show"

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Kontzertua

    The Brew + The Renegados

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Non Servium + Arkada Social

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Notes de Fado 2019: João Farinha & Fado Ao Centro

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Heriotza jauregian"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Caboverde

    • Berrizko Kultur Etxea [Berriz]
    • 22:00
    • Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Pasión Vega

    • Serantes Kultur Aretoa [Santurtzi]
    • 20:30
    • Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Iruña Rock 2019

    • Navarra Arena [Pamplona/Iruña]
    • Maiatzaren 24(e)tik Maiatzaren 25(e)ra
  • Kontzertua

    Juan Perro (Santiago Auserón)

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Maiatzak 25
  • Kontzertua

    Esne Beltza + The Very Small Orchestra + Boujalal + David Cairol

    • [Baiona ]
    • 12:00 -> 3:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Kontzertua

    Habanerak: Xarxa

    • Plaza del Solar [Portugalete]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Kontzertua

    Nuevo Catecismo Catolico

    • Helldorado [Vitoria-Gasteiz]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Kontzertua

    The Brontës + Green Bananas

    • Bonberenea [Tolosa]
    • 22:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Kontzertua

    Chano Domínguez Trio

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Kontzertua

    Gatillazo - talde gonbidatua

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • Maiatzak 25
  • Kontzertua

    Miguel Poveda: "El tiempo pasa volando"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:30
    • Maiatzak 25
  • Kontzertua

    Akademie für Alte Musik Berlin: "Uretako musika"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Maiatzak 25
  • Kontzertua

    Music Has No Limits

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 18:00 eta 21:00
    • Maiatzak 25
  • Kontzertua

    Vanesa Martín: "Todas las mujeres que habitan en mi"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00
    • Maiatzak 26
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Heriotza jauregian"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Maiatzak 27
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Heriotza jauregian"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 28
  • Kontzertua

    Duquende, El Pele eta Dani de Morón

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 29
  • Kontzertua

    Nafarroako Orkestra Sinfonikoa (Zuz. Manuel Hernández-Silva)

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 30
  • Kontzertua

    El Jose

    • Cotton Club [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 30
  • Kontzertua

    BBK Soinu Berriak 2019

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 30
  • Kontzertua

    Alexander Abreu y Havana D'Primera

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 30
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Heriotza jauregian"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:00
    • Maiatzak 30
  • Kontzertua

    Nafarroako Orkestra Sinfonikoa (Zuz. Manuel Hernández-Silva)

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 31
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Hazparne ]
    • 21:00
    • Maiatzak 31
  • Kontzertua

    Sweet California: "Origen"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:30
    • Maiatzak 31
  • Kontzertua

    Siete C

    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • 21:00
    • Maiatzak 31
  • Kontzertua

    "Malevaje"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:30
    • Maiatzak 31
  • Kontzertua

    Girando con Carlos Cano

    • Zornotza Aretoa [Amorebieta-Etxano]
    • 20:15
    • Maiatzak 31
  • Kontzertua

    Jabier Muguruza: "Leiho bat zabalik"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Kontzertua

    Ute Lemper: "Rendezvous With Marlene"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 1
  • Kontzertua

    Legazpiko Santikutz Abesbatza

    • Iortia Kulturgunea [Altsasu/Alsasua]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Ekainak 1
  • Kontzertua

    Pedro Pastor y los locos descalzos

    • Doka Kafe Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 19:30
    • Ekainak 1
  • Kontzertua

    The Soulbreaker Company + Gonbidatutako artista

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Ekainak 1
  • Kontzertua

    Anje Duhalde

    • Andikoako Santutegia [Berriz]
    • 20:00
    • Ekainak 1
  • Kontzertua

    Abesbatzak Nafarroan: "Bidean elkarrekin"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 1
  • Kontzertua

    Robert Rodrigo Band feat. Johnny Gioeli + The Space Octopus

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 19:30
    • Ekainak 2
  • Kontzertua

    Udaberriko Kontzertua (Falceseko abesbatza)

    • Pedro Iturralde Gizarte Etxea [Falces]
    • 13:00
    • 2019(e)ko Ekainak 2
  • Kontzertua

    Vanesa Martín

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 21:00
    • Ekainak 3
  • Kontzertua

    "En torno a Ravel"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • 19:30
    • Ekainak 3
  • Kontzertua

    Noites de Fado 2019: Misía

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 5
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Porrota ala garaipena"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Ekainak 6
  • Kontzertua

    Miguel Zenon 4tet

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 6
  • Kontzertua

    Maider Legarreta + Pedro Montero

    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 6
  • Kontzertua

    Ryan Bingham & Ban

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 21:30
    • Ekainak 6
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Porrota ala garaipena"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Ekainak 7
  • Kontzertua

    Satanic Surfers + Leihotikan + Control de Plagas

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • Ateak 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 7
  • Kontzertua

    Dr. Feelgood + The Reverendos

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Ekainak 7
  • Kontzertua

    Dr. Feelgood

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Ekainak 8
  • Kontzertua

    Myriam Ulanga

    • Bastero Kulturgunea [Andoain]
    • 12:00
    • 2019(e)ko Ekainak 8
  • Kontzertua

    Real Straits: "The spitir of dIRE sTRAITS"

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • Ekainak 8
  • Kontzertua

    Daddy Long Legs

    • Helldorado [Vitoria-Gasteiz]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Ekainak 8
  • Kontzertua

    "Falete en el corazón"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainaren 8(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 9(e)ra
  • Kontzertua

    The Chameleons UK + Second Still

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Ekainak 9
  • Kontzertua

    Sara Mansilla

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Ekainak 9
  • Kontzertua

    Gitarra Kontzertua

    • Iortia Kulturgunea [Altsasu/Alsasua]
    • 13:00
    • 2019(e)ko Ekainak 9
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Porrota ala garaipena"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00
    • Ekainak 10
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Porrota ala garaipena"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00
    • Ekainak 10
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Porrota ala garaipena"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Ekainak 11
  • Kontzertua

    Bilboko Udal Musika Banda: "Danzar al viento" / IFOB PAMPLONA (International Festival of Bands)

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Ekainak 12
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Biarritz ]
    • 21:00
    • Ekainak 12
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Porrota ala garaipena"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:00
    • Ekainak 13
  • Kontzertua

    "La Pamplonesa ehunera"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Ekainak 13
  • Kontzertua

    "Mende Berria Kantuz"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Ekainak 14
  • Kontzertua

    Oki Moki

    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Ekainak 14
  • Kontzertua

    Gwendal

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • Ateak 21:30 / Emanaldia 22:00
    • 2019(e)ko Ekainak 15
  • Kontzertua

    Trasteando + Milakolore

    • Iortia Kulturgunea [Altsasu/Alsasua]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Ekainak 15
  • Kontzertua

    Ekiza

    • [Hendaia ]
    • 20:00
    • Ekainak 15
  • Kontzertua

    Harmonie La Nèhe de Dax: "Dax avec Sax" / IFOB PAMPLONA (International Festival of Bands)

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 18:00
    • Ekainak 16
  • Kontzertua

    Woody Allen & The Eddy Davis New Orleans Jazz Band

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:30
    • Ekainak 16
  • Kontzertua

    Bartzekonako Udal Musika Banda: "Músicas de raiz" / IFOB PAMPLONA (International Festival of Bands)

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 12:00
    • Ekainak 16
  • Kontzertua

    Kima VII

    • [Donibane Lohizune ]
    • 9:00
    • Ekainak 16
  • Kontzertua

    Noites de Fado 2019: Mário Pacheco Convida

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 19
  • Kontzertua

    BBK Soinu Berriak 2019

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 20
  • Kontzertua

    Moxal + Marco Paul

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Ekainak 20
  • Kontzertua

    "Mendi-Mendiyan"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • Ekainak 20 eta 22: 19:30
    • Ekainaren 20(e)tik Ekainaren 22(e)ra
  • Kontzertua

    Brodas Bross: "James Brown tribute"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Ekainak 21
  • Kontzertua

    Adarra Saria 2019

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 21
  • Kontzertua

    Kanta Donibane

    • [Donibane Lohizune ]
    • 11:00
    • Ekainak 21
  • Kontzertua

    Tristtan Mourguy

    • La Réserve [Donibane Lohizune ]
    • Zehaztu gabea
    • 2019(e)ko Ekainak 21
  • Kontzertua

    Andrés Calamaro

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 21:00
    • Ekainak 21
  • Kontzertua

    Joe Crepusculo

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:30
    • Ekainak 21
  • Kontzertua

    Antonio Orozco

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 21:00
    • Ekainak 22
  • Kontzertua

    Dúo Hausoka

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 22
  • Kontzertua

    Nafarroako Abesbatzen Elkartearen Abesbatza lirikoa

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 22
  • Kontzertua

    Antonio Orozco: "Único"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:30
    • Ekainak 23
  • Kontzertua

    The Obsessed

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 20:30
    • Ekainak 24
  • Kontzertua

    "La caída de Bilbao"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • 19:30
    • Ekainak 26
  • Kontzertua

    Pauline & Juliette

    • La Luna Negra [Baiona ]
    • 20:15
    • Ekainaren 28(e)tik Ekainaren 29(e)ra
  • Kontzertua

    "Mendi-Mendiyan", Usandizaga

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Ekainak 29
  • Kontzertua

    Yawning Man + Arenna

    • Helldorado [Vitoria-Gasteiz]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Ekainak 29
  • Kontzertua

    Lila Downs

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Ekainak 29
  • Kontzertua

    Beirut

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Uztailak 2
  • Kontzertua

    Aitor Etxebarria vs. David Lynch + Rrucculla vs. Flying Lotus

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Uztailak 5
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Biarritz ]
    • 21:00
    • Uztailak 9
  • Kontzertua

    Tristtan Mourguy

    • La Réserve [Donibane Lohizune ]
    • Arratsean
    • 2019(e)ko Uztailak 11
  • Kontzertua

    Berri Txarrak (Kobetamendiko kontzertua)

    • Kobetamendi [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Uztailak 14
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Donibane Lohizune ]
    • 21:15
    • Uztailak 18
  • Kontzertua

    Wave Rave: Cristal Fighters + Belako + Hinds + Niña Coyote eta Chico Tornado

    • [Mundaka]
    • 2019(e)ko Uztailak 25
  • Kontzertua

    Goshu Ondo: Eri Yamamoto Trio + Coro Easo

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 12:30
    • 2019(e)ko Uztailak 25
  • Kontzertua

    Propagandhi + + Adrenalized + La Armada

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Uztailak 30
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Biarritz ]
    • 21:00
    • Abuztuak 1
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Hendaia ]
    • 21:15
    • Abuztuak 16
  • Kontzertua

    Rise To Fall + The Space Octopus

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 23:00
    • 2019(e)ko Abuztuak 17
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Biarritz ]
    • 21:00
    • Abuztuak 20
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Angelu ]
    • 20:30
    • Abuztuak 30
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Hendaia ]
    • 21:00
    • Irailak 4
  • Kontzertua

    Discoteka + Ke Musika (By Txitxo Dj)

    • Ollargan [Bilbao]
    • 23:00 a 4:00
    • Irailaren 7(e)tik Irailaren 8(e)ra
  • Kontzertua

    Garrett T. Capps & Band

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Irailak 18
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Itsasu ]
    • 17:00
    • Irailak 22
  • Kontzertua

    El Arrebato

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Irailak 27
  • Kontzertua

    Miguel Campello

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Irailak 28
  • Kontzertua

    Soma Cult

    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Urriak 4
  • Kontzertua

    Raphael: "RESinphónico"

    • Bilbao Arena [Bilbao]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Urriak 5
  • Kontzertua

    Itsasoa

    • [Donibane Garazi ]
    • 18:00
    • Urriak 6
  • Kontzertua

    The Chris Slade Timeline (AC/DC taldeko bateria-jotzailea)

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • Zehazteke
    • 2019(e)ko Urriak 6
  • Kontzertua

    Bertín Osborne: "Yo debí enamorarme de tu madre"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:30
    • Urriak 12
  • Kontzertua

    David Bisbal

    • Bilbao Arena [Bilbao]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Urriak 12
  • Kontzertua

    Theinductions

    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • 21:00
    • Urriak 18
  • Kontzertua

    La Polla Records + El Drogas

    • BEC. Bilbao Exhibition Centre [Barakaldo]
    • 2019(e)ko Urriaren 18(e)tik 2019(e)ko Urriaren 19(e)ra
  • Kontzertua

    Raphael: "RESinphónico"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • Urriak 25 eta 26: 21:00
    • Urriaren 25(e)tik Urriaren 26(e)ra
  • Kontzertua

    Royal Republic

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • Azaroak 9
  • Kontzertua

    Lisa Stansfield

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Azaroak 11
  • Kontzertua

    Wim Mertens

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Azaroak 13
  • Kontzertua

    Stick Men. Tony Levin, Pat Mastelotto & Markus Reuter

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Azaroak 14
  • Kontzertua

    Lágrimas de Sangre

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 21:00
    • Azaroak 15
  • Kontzertua

    Pedro Guerra: "Golosinas"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Azaroak 17
  • Kontzertua

    Berri Txarrak

    • Navarra Arena [Pamplona/Iruña]
    • Hilak 22 eta 23 / 19:00
    • Azaroaren 22(e)tik Azaroaren 23(e)ra
  • Kontzertua

    Hija de la Luna (Mecano taldeari tributoa)

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Azaroak 23
  • Kontzertua

    El Drogas

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • Ateak 20:00 / Emanaldia 21:00
    • 2019(e)ko Azaroak 30
  • Kontzertua

    El Drogas

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Abenduak 7
  • Kontzertua

    Bryan Adams: "Shine a light"

    • BEC. Bilbao Exhibition Centre [Barakaldo]
    • 2019(e)ko Abenduak 10
  • Kontzertua

    Bryan Adams

    • BEC. Bilbao Exhibition Centre [Barakaldo]
    • 2019(e)ko Abenduak 10
  • Kontzertua

    Manolo García: "Acústico, acústico, acústico"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Abenduak 21
  • Kontzertua

    Marea

    • BEC. Bilbao Exhibition Centre [Barakaldo]
    • 2019(e)ko Abenduak 28
  • Kontzertua

    El Drogas

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • 2020(e)ko Urtarrilak 4
  • Kontzertua

    Salatxo + Aiztondo + Kantuz Abesbatzak

    • Orio eta Donostia [Orio]
    • Apirilak 13, 20:00 / maiatzak 11, 19:30 / maiatzak 25, ordutegia zehazteke
    • 2019(e)ko Apirilaren 13(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 25(e)ra
  • Kontzertua

    "Naturari begiradak", Ainara Garciaren erakusketa

    • Alondegia Kultur Etxea (Oxford Aretoa) [Zumaia]
    • 2019(e)ko Apirilaren 12(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 1(e)ra
  • Kontzertua

    BBK Flamenko Zikloa 2019

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilaren 10(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 7(e)ra
  • Kontzertua

    Atom Rhumba + Aries

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Apirilaren 6(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 6(e)ra
  • Kontzertua

    Gaztea Maketa Lehiaketaren 28. edizioko finala

    • Bilboko Kafe Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Apirilaren 4(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 5(e)ra
  • Kontzertua

    Iurretako Auzorik Auzo 2019

    • [Iurreta]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Martxoaren 23(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 4(e)ra
  • Kontzertua

    BBK Abesbatzen Kontzertua Conciertos de Primavera 2019k - Udaberriko Kontzertuak 2019

    • [Bilbao]
    • 2019(e)ko Martxoaren 9(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 15(e)ra
  • Kontzertua

    Principal Antzokiaren Ganbera Zikloa 2019

    • Jesus Guridi Musika Kontserbatorioa [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:30
    • Otsailaren 14(e)tik Urriaren 10(e)ra
  • Kontzertua

    Gasteizko Kontzertu handien zikloa 2019

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • Otsailaren 2(e)tik Maiatzaren 23(e)ra
  • Kontzertua

    X Ganbera Musika Zikloa

    • Orfeón Donostiarra-Donostiako Orfeoia [Donostia-San Sebastián]
    • Urtarrilak 31, otsailak 21 eta 28, martxoak 14 eta 28, apirilak 11, maiatzak 9 eta ekainak 13, / 13:30
    • Urtarrilaren 31(e)tik Ekainaren 13(e)ra
  • Kontzertua

    La Habitación Roja + Doña

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:30
    • Urtarrilaren 19(e)tik Ekainaren 1(e)ra
  • Kontzertua

    Bilbao Orkestra Sinfonikoa: 2018-2019 denboraldia

    • [Bilbao]
    • Urriaren 4(e)tik Ekainaren 7(e)ra
ÔĽŅ
Euskadi, auzolana