AGENDA

ÔĽŅ
  • Antzerkia

    "7ak bat. Gaiztoetan gaiztoenak"

    • ATX Teatroa
    • Aulestiko Udal Aretoa [Aulesti]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Apirilak 22
  • Antzerkia

    "La gallina de los huevos de oro"

    • Francisco Arbeloa EP eta DBH Reynoko Areto Nagusia [Azagra]
    • 18:15
    • 2019(e)ko Apirilak 22
  • Antzerkia

    "Zapatak"

    • Aulestiko Udal Aretoa [Aulesti]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Apirilak 23
  • Antzerkia

    "Bizimiñak"

    • Aulestiko Udal Aretoa [Aulesti]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Apirilak 23
  • Antzerkia

    "Fiñistterre"

    • Aulestiko Udal Aretoa [Aulesti]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Apirilak 24
  • Antzerkia

    "Manifestu bat"

    • Aulestiko Udal Aretoa [Aulesti]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Apirilak 24
  • Antzerkia

    "La gallina de los huevos de oro"

    • Centro de Artes Avenida de Cintruénigo [Cintruénigo]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Apirilak 24
  • Antzerkia

    "Tierras de Sud - Bilduma" (Estreinaldia)

    • Herriko Plaza [Aulesti]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Apirilak 25
  • Antzerkia

    "La gallina de los huevos de oro"

    • Ribaforadako Kultur Etxea [Ribaforada]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Apirilak 25
  • Antzerkia

    La Noche Boluda: "A tomar viento fresco"

    • Plateruena Kafe Antzokia [Durango]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilak 25
  • Antzerkia

    "El cavernícola"

    • Donostiako Principal Antzokia (Antzoki Zaharra) [Donostia-San Sebastián]
    • Apirilak 25, 26 eta 27: 20:00. Apirilak 28: 19:00
    • 2019(e)ko Apirilaren 25(e)tik 2019(e)ko Apirilaren 28(e)ra
  • Antzerkia

    "Shakespeare en Berlín"

    • Serantes Kultur Aretoa [Santurtzi]
    • 20:30
    • Apirilak 26
  • Antzerkia

    "Argiaren Hautsa"

    • Vaiven Producciones
    • Modelo Aretoa [Zarautz]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Apirilak 26
  • Antzerkia

    Juan Amodeo: "La máquina del tiempo"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 21:00
    • Apirilak 26
  • Antzerkia

    "Babesleku arrotzak eta animalia bakartien hotsak"

    • Frontoia [Aulesti]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Apirilak 26
  • Antzerkia

    "Josefina la gallina puso un huevo en la cocina"

    • Gazteszena [Donostia-San Sebastián]
    • Apirilak 26 eta 27: 20:00
    • 2019(e)ko Apirilaren 26(e)tik 2019(e)ko Apirilaren 27(e)ra
  • Antzerkia

    "Conchita Tou"

    • NODE
    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • Apirilak 26 (ostirala): 19:00 eta 21:00. Apirilak 27 (larunbata): 19:00 eta 21:00
    • 2019(e)ko Apirilaren 26(e)tik 2019(e)ko Apirilaren 27(e)ra
  • Antzerkia

    "¡Pero qué me estás contando!"

    • Iortia Kulturgunea [Altsasu/Alsasua]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Antzerkia

    Hodei Magoa: "Tutti-Magia"

    • Uhagon Kulturgunea [Markina-Xemein]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Antzerkia

    "La gallina de los huevos de oro"

    • Valtierrako Kulturetxea [Valtierra]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Antzerkia

    "Mami Lebrun"

    • Frontoia [Aulesti]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Antzerkia

    "La muerte de los otros"

    • Lizeo Antzokia [Gernika-Lumo]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Antzerkia

    "Suaren bila"

    • Iturramako Civivox-a [Pamplona/Iruña]
    • 12:00 eta 18:00
    • Apirilak 27
  • Antzerkia

    Bakarrizketak "Emakumeaz eszenan" zirkuituan. Sol Maguna: "Sí, hombreee..." / Gemma Martínez: "Terapia de grupo"

    • Erandioko Josu Murueta Kultur Etxea [Erandio]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Apirilak 27
  • Antzerkia

    "Lyceum Club"

    • Arriola Antzokia [Elorrio]
    • 19:30
    • Apirilak 27
  • Antzerkia

    "Autobiografía de un yogui"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:30
    • Apirilak 27
  • Antzerkia

    "Biz-Hitza"

    • Berrizko Kultur Etxea [Berriz]
    • 20:00
    • Apirilak 27
  • Antzerkia

    "Dalias"

    • Haceria Arteak [Bilbao]
    • Apirilak 27: 20:00. Apirilak 28: 19:00
    • 2019(e)ko Apirilaren 27(e)tik 2019(e)ko Apirilaren 28(e)ra
  • Antzerkia

    Zirkuaren Nazioarteko Eguna: "¡Viva la magia!"

    • Nafarroako Antzerki Eskola [Pamplona/Iruña]
    • Hilak 27 eta 28, 19:00
    • 2019(e)ko Apirilaren 27(e)tik 2019(e)ko Apirilaren 28(e)ra
  • Antzerkia

    Tanttaka teatroa "Giltzadun etxea"

    • [Baiona ]
    • 20:30
    • Apirilak 30
  • Antzerkia

    Helduentzako ipuin-kontaketa saioa, Amaia Arriaranen eskutik

    • Bergarako Liburutegia [Bergara]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Apirilak 30
  • Antzerkia

    Axut !, Artedrama eta Le Petit Théâtre de Pain "Zazpi senideko"

    • [Izturitze ]
    • 20:30
    • Apirilak 30
  • Antzerkia

    "Oliver Twist. Musikala"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 19:00
    • Maiatzak 1
  • Antzerkia

    Goyo Jiménez: "Aiguantulivinamerica II"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzaren 1(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 4(e)ra
  • Antzerkia

    "Cervantinova"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 2
  • Antzerkia

    Circo de los Horrores: "Apocalipsis"

    • Bilbao Arena [Bilbao]
    • Maiatzak 2 eta 3: 20:30. Maiatzak 3: 20:30. Maiatzak 4: 18:45 eta 22:15. Maiatzak 5: 17:00 eta 20:15
    • 2019(e)ko Maiatzaren 2(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 5(e)ra
  • Antzerkia

    "Cinco horas con Mario"

    • Serantes Kultur Aretoa [Santurtzi]
    • 20:30
    • Maiatzak 3
  • Antzerkia

    "Julieta es él"

    • Mendillorriko Civivox-a [Pamplona/Iruña]
    • 19:30
    • Maiatzak 3
  • Antzerkia

    "Rámper: vida y muerte de un payaso"

    • Zelai Arizti Aretoa [Zumarraga]
    • 22:30
    • Maiatzak 3
  • Antzerkia

    JJ Vaquero + Alex Rabanal

    • Doka Kafe Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 21:00
    • Maiatzak 3
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Ermua Antzokia [Ermua]
    • 22:15
    • Maiatzak 3
  • Antzerkia

    "La zanja"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 3
  • Antzerkia

    "Mundo obrero"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 3
  • Antzerkia

    "Aske!" Musikala

    • Barañaingo Auditorioa [Barañáin]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 3
  • Antzerkia

    "El Lazarillo de Tormes" + Quevedoren "El Buscón"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Hilak 3 "El lazarillo de Tormes", 20:30 / hilak 4 "El Buscón", 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzaren 3(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 4(e)ra
  • Antzerkia

    "Dido & Aeneas"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • Maiatzak 3 eta 4: 19:30
    • Maiatzaren 3(e)tik Maiatzaren 4(e)ra
  • Antzerkia

    "¿Qué fue de Ana García?"

    • Pabellón 6ko Gazte Konpainia
    • Pabilioi 6 [Bilbao]
    • Maiatzak 3, 4, 10, 11, 18, 24 eta 25: 20:00. Maiatzak 5, 12, 19 eta 26: 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzaren 3(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 26(e)ra
  • Antzerkia

    "Margarita is dead"

    • Azokako parkea [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Antzerkia

    "OhLimpiadas"

    • Azokako parkea [Bilbao]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Antzerkia

    "Tralhaires, más allá del azul de las montañas" musika eta dantza ikuskizuna

    • Pedro Iturralde Gizarte Etxea [Falces]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Antzerkia

    "Cinco horas con Mario"

    • Gaztambide Antzokia [Tudela]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Antzerkia

    "La zanja"

    • Kurtzio Kultur Etxea [Sopela]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Antzerkia

    "Erlauntza"

    • Vaiven Producciones
    • Seminarixoa [Bergara]
    • 19.00
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Antzerkia

    Jour de Fête konpainia

    • [Bastida]
    • 16:00
    • Maiatzak 4
  • Antzerkia

    "Juguetes rotos"

    • Iturramako Civivox-a [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Antzerkia

    "Comunicado de muerte"

    • Berrizko Kultur Etxea [Berriz]
    • 20:00
    • Maiatzak 4
  • Antzerkia

    "Entre mujeres"

    • Berango Antzokia [Berango]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Antzerkia

    Mireia Miracle: "Rojo"

    • Azokako parkea [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 4
  • Antzerkia

    "Zoaz pake santuan"

    • Txalo Produkzioak
    • Baztartxo Udal Antzokia [Azkoitia]
    • 19:30
    • Maiatzak 4
  • Antzerkia

    "Una historia universal"

    • La Fundición [Bilbao]
    • Maiatzak 4: 20:00. Maiatzak 5: 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzaren 4(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 5(e)ra
  • Antzerkia

    "Se busca. Una odisea en el espacio y el tiempo"

    • San Agustin Kultur Gunea [Durango]
    • Maiatzak 4: 20:00. Maiatzak 5: 19:00
    • Maiatzaren 4(e)tik Maiatzaren 5(e)ra
  • Antzerkia

    "Ezinezkoaren logika"

    • Nafarroako Antzerki Eskola [Pamplona/Iruña]
    • Hilak 4 eta 5, 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzaren 4(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 5(e)ra
  • Antzerkia

    "Espacio disponible"

    • Gezala Auditoriuma [Lezo]
    • 20:00
    • Maiatzak 5
  • Antzerkia

    "Cabaret paranormal"

    • Irurtzungo Kultur Etxea [Irurtzun]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 5
  • Antzerkia

    "Emportats"

    • Burlatako Kultur Etxea [Burlada/Burlata]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 5
  • Antzerkia

    "Gure etxea"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 5
  • Antzerkia

    J.J. Vaquero & Nacho García: "Monólogos y locuras"

    • Plateruena Kafe Antzokia [Durango]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 5
  • Antzerkia

    "Envà"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 18:00
    • Maiatzak 5
  • Antzerkia

    "Mi problema es tu problema"

    • Zabalgana Gizarte etxea [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:00-20:00
    • Maiatzak 7
  • Antzerkia

    "Manifestu bat"

    • Nafarroako Antzerki Eskola [Pamplona/Iruña]
    • 20:0
    • 2019(e)ko Maiatzak 8
  • Antzerkia

    "Lorca, Dalí, Buñuel. Aborígenes"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • 19:30
    • Maiatzak 8
  • Antzerkia

    Patxi Larrea: "Los secretos susurrados de Sarasate"

    • Kondestable Civivox-a [Pamplona/Iruña]
    • 19:00
    • Maiatzak 8
  • Antzerkia

    Aitor M. Vinagret: "Gizasaltsa"

    • Iparralde Gizarte Etxea [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:00
    • Maiatzak 9
  • Antzerkia

    "Oteiza"

    • Museo Universidad de Navarra [Pamplona/Iruña]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 9
  • Antzerkia

    "Tabernaria. Instrukzioak botatzeko ondo bat kaña"

    • Tartean Teatroa
    • Deustuko Gazte Lokala [Bilbao]
    • 2019(e)ko Maiatzak 9
  • Antzerkia

    "La strada"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • Maiatzak 9, 10 eta 11: 19:30. Maiatzak 12: 19:00
    • Maiatzaren 9(e)tik Maiatzaren 12(e)ra
  • Antzerkia

    "Las princesas del Pacífico"

    • Ermua Antzokia [Ermua]
    • 22:15
    • Maiatzak 10
  • Antzerkia

    "Jokoz kanpo"

    • Soreasu Antzokia [Azpeitia]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 10
  • Antzerkia

    "Como hace 3.000 años"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 10
  • Antzerkia

    "Ni neu!"

    • Arriola Antzokia [Elorrio]
    • 20:30
    • Maiatzak 10
  • Antzerkia

    Anthony Blake: "Pensamientos confidenciales"

    • Baztartxo Udal Antzokia [Azkoitia]
    • 22:00
    • Maiatzak 10
  • Antzerkia

    "Rebelión en la granja"

    • Lonbo Aretoa [Arrigorriaga]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 10
  • Antzerkia

    "Tendríamos que haber empezado de otra manera"

    • Torrezabal Kultur Etxea [Galdakao]
    • 21:00
    • Maiatzak 10
  • Antzerkia

    "Una habitación propia"

    • Donostiako Principal Antzokia (Antzoki Zaharra) [Donostia-San Sebastián]
    • Maiatzak 10 eta 11: 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzaren 10(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 11(e)ra
  • Antzerkia

    "La golondrina"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Maiatzak 11
  • Antzerkia

    Sasibill Lirika Elkartea: "Antología de la zarzuela"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Antzerkia

    "José K, torturado"

    • Gazteszena [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Antzerkia

    "Nuestra folía"

    • Pedro Iturralde Gizarte Etxea [Falces]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Antzerkia

    "El hotelito"

    • Santa Clara Kultur Zentroa [Portugalete]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Antzerkia

    "Mundo obrero (Una historia de la clase trabajadora en España)"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:30
    • Maiatzak 11
  • Antzerkia

    Jamming On Tour

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 18:30 eta 21:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Antzerkia

    "Los árboles mueren de pie"

    • Berango Antzokia [Berango]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 11
  • Antzerkia

    "Tabernaria. Instrukzioak botatzeko ondo bat kaña"

    • Tartean Teatroa
    • [Zamudio]
    • Maiatzak 11
  • Antzerkia

    "Magic Spectacular"

    • Gaztambide Antzokia [Tudela]
    • 20:30
    • Maiatzak 11
  • Antzerkia

    Anthony Blake: "Pensamientos confidenciales"

    • Espaloia Kafe Antzokia [Elgeta]
    • Maiatzak 11: 22:00. Maiatzak 12: 18:00
    • Maiatzaren 11(e)tik Maiatzaren 12(e)ra
  • Antzerkia

    "Arar"

    • La Fundición [Bilbao]
    • Maiatzak 11: 20:00. Maiatzak 12: 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzaren 11(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 12(e)ra
  • Antzerkia

    "Peter Pan. El musical"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Hilak 11, 17:00 eta 19:00 / hilak 12, 12:00 eta 17:00
    • Maiatzaren 11(e)tik Maiatzaren 12(e)ra
  • Antzerkia

    "Liluraren laborategia"

    • Lizeo Antzokia [Gernika-Lumo]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 12
  • Antzerkia

    "Hozkailua"

    • Artedrama
    • Niessen Kulturgunea [Errenteria]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 12
  • Antzerkia

    "Cosas de mi pueblo"

    • Arriaga Gizarte Etxea [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:00
    • Maiatzak 12
  • Antzerkia

    "Izpiliku sasi gibelean gordeturik, Cyranok lixibaren usain ona zuen"

    • Baiona-Hego Akitaniako Eszenatoki Nazionala (Baiona Antzokia) [Baiona ]
    • 20:30
    • Maiatzak 14
  • Antzerkia

    Donostiako Arte Eszenikoen Tailerreko Udaberriko erakustaldia

    • Gazteszena [Donostia-San Sebastián]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzaren 14(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 17(e)ra
  • Antzerkia

    "Koskak"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:00 eta 21:30
    • Maiatzak 15
  • Antzerkia

    "Garai zekenak"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • Maiatzak 15 eta 16: 20:00. Maiatzak 17: 22:00. Maiatzak 18: 18:00
    • 2019(e)ko Maiatzaren 15(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 18(e)ra
  • Antzerkia

    "Desesperadas"

    • Lonbo Aretoa [Arrigorriaga]
    • 19:30
    • Maiatzak 16
  • Antzerkia

    "Todas las mujeres"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Maiatzak 17
  • Antzerkia

    "El pueblo de los mellados"

    • Kurtzio Kultur Etxea [Sopela]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 17
  • Antzerkia

    "Erlauntza"

    • Aita Mari Antzokia [Zumaia]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 17
  • Antzerkia

    "Freda"

    • Serantes Kultur Aretoa [Santurtzi]
    • 20:30
    • Maiatzak 17
  • Antzerkia

    "Rámper, vida y muerte de un payaso"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 17
  • Antzerkia

    "La Strada"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 17
  • Antzerkia

    "Rojo"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • Maiatzak 17 eta 18: 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzaren 17(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 18(e)ra
  • Antzerkia

    "La familia Addams"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • Maiatzak 17 eta 18: 18:00 eta 21:30. Maiatzak 19: 16:30
    • Maiatzaren 17(e)tik Maiatzaren 19(e)ra
  • Antzerkia

    "Zer gertatu ote zitzaion Ana Garciari?"

    • Pabellón 6ko Gazte Konpainia
    • Pabilioi 6 [Bilbao]
    • Maiatzak 17 eta 31: 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzaren 17(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 31(e)ra
  • Antzerkia

    "Bola Bai"

    • Miribillako tren-geltokiko plaza [Bilbao]
    • 17:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 18
  • Antzerkia

    Tanttaka konpainia "Muxua"

    • [Hendaia ]
    • 16:30
    • Maiatzak 18
  • Antzerkia

    "Idiota"

    • Txalo Produkzioak
    • Ibarretxe Kultur Etxea [Iurreta]
    • 19:00
    • Maiatzak 18
  • Antzerkia

    "Tanatorium"

    • Social Antzokia [Basauri]
    • 20:30
    • Maiatzak 18
  • Antzerkia

    "Lau"

    • Salto!
    • Muxikebarri - Getxoko Arte, Kultura eta Kongresuen Zentroa [Getxo]
    • 18.00
    • 2019(e)ko Maiatzak 18
  • Antzerkia

    "Tabernaria. Instrukzioak botatzeko ondo bat kaña"

    • Tartean Teatroa
    • Gaztetxean [Areatza]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 18
  • Antzerkia

    El Mago Yunke: "Conjuro"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:00
    • Maiatzak 18
  • Antzerkia

    "El enfermo imaginario"

    • Elai-Alai Aretoa [Gernika-Lumo]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 18
  • Antzerkia

    "Les Pêcheurs de Perles"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • Maiatzaren 18(e)tik Maiatzaren 27(e)ra
  • Antzerkia

    "7ak bat. Gaiztoetan gaiztoenak"

    • ATX Teatroa
    • Gezala Auditoriuma [Lezo]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Antzerkia

    "Bole Bole Toronbole"

    • Lezamako Trenbide Zaharreko Bideko frontoia (Zurbaranbarri) [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Antzerkia

    "Subastapp"

    • Muelle (Ripa, 3) [Bilbao]
    • 12:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Antzerkia

    "Thunnus alalunga, la historia de un bocadillo de bonito"

    • Salburua Gizarte Etxea [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:00
    • Maiatzak 19
  • Antzerkia

    "Esta noche moriremos"

    • Andres Isasi Musika Eskola [Getxo]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Antzerkia

    "Il Finto Sordo"

    • BBK Aretoa [Bilbao]
    • 19:30
    • Maiatzak 22
  • Antzerkia

    La Noche Boluda: "Musicomico"

    • Plateruena Kafe Antzokia [Durango]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 23
  • Antzerkia

    Santi Rodríguez: "Infarto: No vayas a la luz"

    • Torrezabal Kultur Etxea [Galdakao]
    • 21:00
    • Maiatzak 24
  • Antzerkia

    Santi Rodríguez: "Infarto: No vayas a la luz"

    • Torrezabal Kultur Etxea [Galdakao]
    • 21:00
    • Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "La culpa"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "EXIT (la de emergencia)"

    • Compañía La que tú me haces
    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Antzerkia

    James Brown Tribute

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "7ak bat. Gaiztoetan gaiztoenak"

    • ATX Teatroa
    • Arriola Antzokia [Elorrio]
    • 20:30
    • Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "Juntos"

    • Txalo Produkzioak
    • Leidor Aretoa [Tolosa]
    • 20:30
    • Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "Aurorita, aurorita...hija"

    • La Fundición [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "El punto de la i"

    • Plaza (Uretamendi) [Bilbao]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "Argiaren Hautsa"

    • Vaiven Producciones
    • Donostiako Principal Antzokia (Antzoki Zaharra) [Donostia-San Sebastián]
    • Maiatzak 24 eta 25: 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzaren 24(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 25(e)ra
  • Antzerkia

    "EXIT (la de emergencia)"

    • Compañía La que tú me haces
    • La Fundición [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Antzerkia

    Hodei Magoa: "Tutti-Magia"

    • Garai lorategiko plaza (Txrudinaga) [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Antzerkia

    "El avaro"

    • Berango Antzokia [Berango]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Antzerkia

    "Saloon"

    • Gari lorategia plaza (Txurdinaga) [Bilbao]
    • 12:00-15:00 (20 minutuko 6 emanaldi)
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Antzerkia

    "El punto de la i"

    • Benidorm kalea (Ibarrekolanda) [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Antzerkia

    "Juntos"

    • Social Antzokia [Basauri]
    • 20:30
    • Maiatzak 25
  • Antzerkia

    "¡Hoy, milagro!"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Antzerkia

    "We love Quen"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Hilak 25, 21:00 / hilak 26, 19:00
    • Maiatzaren 25(e)tik Maiatzaren 26(e)ra
  • Antzerkia

    "La culpa"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 19:00
    • Maiatzak 26
  • Antzerkia

    "Partículas de luz"

    • Donostiako Principal Antzokia (Antzoki Zaharra) [Donostia-San Sebastián]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 26
  • Antzerkia

    "Einstein On The Beach"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • 19:00
    • Maiatzak 26
  • Antzerkia

    "Señora de rojo sobre fondo gris"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 22:15
    • Maiatzak 29
  • Antzerkia

    "Biba Voi! Dario Fo eta Franca Rame akorduan"

    • Zazpi Katu Gaztetxea [Bilbao]
    • 2019(e)ko Maiatzak 30
  • Antzerkia

    "El elefante y la paloma"

    • Arana Gizarte Etxea [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:00 eta 19:30
    • Maiatzak 30
  • Antzerkia

    "Erraia"

    • Plaza (Castaños) [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 30
  • Antzerkia

    "Rita"

    • Txalo Produkzioak
    • Modelo Aretoa [Zarautz]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Antzerkia

    "Rámper: vida y muerte de un payaso"

    • Lizeo Antzokia [Gernika-Lumo]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Antzerkia

    "Erraia"

    • Plaza (Rekalde) [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Tartean Teatroa
    • Tafalla Kulturgunea [Tafalla]
    • 20:30
    • Maiatzak 31
  • Antzerkia

    "Miss Karaoke"

    • Pez Limbo
    • Jesús Ibáñez de Matauco Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Antzerkia

    "Mandíbula afilada"

    • Txalo Produkzioak
    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Antzerkia

    "Señora de rojo sobre fondo gris"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Maiatzak 31
  • Antzerkia

    Dani Rovira: "Odio"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Hilak 31, 21:00 / hilak 1, 20:00
    • Maiatzaren 31(e)tik Ekainaren 1(e)ra
  • Antzerkia

    "Turistreatzen"

    • Casilda Iturrizar parkea [Bilbao]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Ekainak 1
  • Antzerkia

    "Waiting (La espera)"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • 19:30
    • Ekainak 1
  • Antzerkia

    "Bola Bai"

    • Casilda Iturrizar parkea [Bilbao]
    • 13:00
    • 2019(e)ko Ekainak 1
  • Antzerkia

    "La música de tu historia"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Ekainak 1
  • Antzerkia

    "Asalto a la sede"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:30
    • Ekainak 1
  • Antzerkia

    "Meloncolía"

    • La Fundición [Bilbao]
    • Ekainak 1: 20:00. Ekainak 2: 19:00
    • 2019(e)ko Ekainaren 1(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 2(e)ra
  • Antzerkia

    "Experimentos caseros, el show"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 12:30
    • 2019(e)ko Ekainak 2
  • Antzerkia

    "La cuadratura del círculo"

    • Arriaga Gizarte Etxea [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:00
    • Ekainak 2
  • Antzerkia

    "Grandes éxitos", Jorge Javier Vázquezekin

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Ekainak 2
  • Antzerkia

    "Bola Bai"

    • Plaza (Rekalde) [Bilbao]
    • 12:00
    • 2019(e)ko Ekainak 2
  • Antzerkia

    "Tom Pain (Basado en nada)"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainaren 5(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 6(e)ra
  • Antzerkia

    "La Porteña Tango"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Ateak 19:30 / Emanaldia 20:30
    • 2019(e)ko Ekainak 6
  • Antzerkia

    "Turistreatzen"

    • Karmelo plaza (Santutxu) [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Ekainak 6
  • Antzerkia

    Faemino y Cansado: "Quien tuvo, retuvo"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • ekainak 6, 7, 8: 20:30
    • Ekainaren 6(e)tik Ekainaren 8(e)ra
  • Antzerkia

    "Pibonéxica"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Ateak 19:30 / Emanaldia 20:30
    • 2019(e)ko Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Turistreatzen"

    • Azoka plaza (Zorrotza) [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Roman eta Julieta"

    • Borobil Teatroa
    • Bastero Kulturgunea [Andoain]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Elisa y Marcela"

    • Modelo Aretoa [Zarautz]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Erlauntza"

    • Vaiven Producciones
    • Zelai Arizti Aretoa [Zumarraga]
    • 22:30
    • Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Las cosas extraordinarias"

    • Félix Petite Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Lehman trilogy"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Las amistades de Gertrudis"

    • La Fundición [Bilbao]
    • 20:00h
    • 2019(e)ko Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Hot Water"

    • La Fundición [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 8
  • Antzerkia

    "Lehman Trilogy"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Ekainak 8
  • Antzerkia

    "Liluraren laborategia"

    • Mago Sun
    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 18:00
    • Ekainak 9
  • Antzerkia

    "Erraia"

    • Karmelo plaza (Santutxu) [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Ekainak 13
  • Antzerkia

    "Roman y Julieta"

    • Borobil Teatroa
    • Donostiako Principal Antzokia (Antzoki Zaharra) [Donostia-San Sebastián]
    • Ekainak 13: 20:00. Ekainak 16: 19:00
    • 2019(e)ko Ekainaren 13(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 16(e)ra
  • Antzerkia

    "Circus"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • Ekainak 14
  • Antzerkia

    "Gag movie"

    • Kultur Leioa [Leioa]
    • 20:30
    • Ekainak 14
  • Antzerkia

    "Roman eta Julieta"

    • Borobil Teatroa
    • Donostiako Principal Antzokia (Antzoki Zaharra) [Donostia-San Sebastián]
    • Ekainak 14 eta 15: 20:00
    • 2019(e)ko Ekainaren 14(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 15(e)ra
  • Antzerkia

    Jamming On Tour

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 18:30 eta 21:00
    • 2019(e)ko Ekainak 15
  • Antzerkia

    "Honolulu"

    • Azoka plaza (Zorrotza) [Bilbao]
    • 17:30
    • 2019(e)ko Ekainak 15
  • Antzerkia

    Luis Piedrahita: "Las amígdalas de mis amígdalas son mis amígdalas"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Ekainak 15
  • Antzerkia

    "Hard Party 2": Jorge Ponce + Antonio Castelo + Iggy Rubín

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Ekainak 16
  • Antzerkia

    "Bole Bole Toronbole"

    • Eskurtze parkea (Irala) [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Ekainak 18
  • Antzerkia

    "10 maneras de cargarte tu relación de pareja"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Ekainak 22
  • Antzerkia

    "Honolulu"

    • Olabeagako Udaltegiko patioa [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Ekainak 22
  • Antzerkia

    "Cabaret"

    • Plaza del Barco (San Inazio) [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 23
  • Antzerkia

    "Bola Bai"

    • Ibaizabal landako plaza (Abusu – La Peña) [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Ekainak 28
  • Antzerkia

    "Hozkailua"

    • Artedrama
    • Gazteszena [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 28
  • Antzerkia

    "Bole Bole Toronbole"

    • Plaza (Rekalde) [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Uztailak 3
  • Antzerkia

    "Carmina Burana"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • Uztailak 4 eta 5: 20:00. Uztailak 6: 18:00 eta 20:30. Uztailak 7: 19:00
    • 2019(e)ko Uztailaren 4(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 7(e)ra
  • Antzerkia

    "El punto de la i"

    • Geltoki bidea (Basurtu) [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Uztailak 24
  • Antzerkia

    "La familia Addams"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • Uztailak 25: 20:30. Uztailak 26 eta 27: 18:00 eta 21:30. Uztailak 28: 17:00
    • 2019(e)ko Uztailaren 25(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 28(e)ra
  • Antzerkia

    "Al otro lado"

    • Zanguango Teatro
    • Bolueta. Metroaren irteeran dagoen plaza [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Uztailak 26
  • Antzerkia

    "Uztaritzeko Domingo Garat" pastorala

    • [Pagola ]
    • Zehaztu gabea
    • Uztailak 28
  • Antzerkia

    "Uztaritzeko Domingo Garat" pastorala

    • [Pagola ]
    • Zehaztu gabea
    • Abuztuak 4
  • Antzerkia

    "Hiru zitxun" ikusgarria

    • [Ainhize-Monjolose ]
    • 21:00
    • Abuztuak 23
  • Antzerkia

    "Hiru zitxun" ikusgarria

    • [Ainhize-Monjolose ]
    • 21:00
    • Abuztuak 30
  • Antzerkia

    "Turistreatzen"

    • Ermita (Olabeaga) [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Irailak 8
  • Antzerkia

    "Bole Bole Toronbole"

    • Plaza (Arabella) [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Irailak 13
  • Antzerkia

    "El sentido del humor: Dos tontos y yo"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 18:30 eta 21:30
    • Irailak 21
  • Antzerkia

    Aiherrako Kabalkada

    • Plaza [Aiherra ]
    • 16:00
    • Irailak 22
  • Antzerkia

    "Si te he visto no me acuerno"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Irailak 27
  • Antzerkia

    Aiherrako Kabalkada

    • Plaza [Aiherra ]
    • 16:00
    • Irailak 29
  • Antzerkia

    "Cómo ser actor y no vivir en casa hasta los 50"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 4
  • Antzerkia

    "Txarriboda"

    • Hika Teatroa
    • Zelai Arizti Aretoa [Zumarraga]
    • 22:30
    • Urriak 4
  • Antzerkia

    "Lur"

    • Xake Produkzioak
    • Gezala Auditoriuma [Lezo]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Urriak 6
  • Antzerkia

    13R3P - Itzuli konpainia "Behin bazen internet"

    • [Hiriburu]
    • 14:30
    • Urriak 7
  • Antzerkia

    "Gay Hitler, La Historia contada con pluma"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 11
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Tartean Teatroa
    • Lizeo Antzokia [Gernika-Lumo]
    • 20:30
    • Urriak 11
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Urriak 12
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Tartean Teatroa
    • Getxo Antzokia [Getxo]
    • 20:00
    • Urriak 13
  • Antzerkia

    "Zaldi urdina"

    • Artedrama
    • Quintaou Antzokia [Angelu ]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Urriak 15
  • Antzerkia

    "Solo Fabiolo, caminando por el lado más pijo de la vida"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 18
  • Antzerkia

    "Drakula buruz behera"

    • Labeaga Aretoa [Urretxu]
    • 17:00
    • Urriak 20
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Tartean Teatroa
    • San Agustin Kultur Gunea [Durango]
    • 20:30
    • Urriak 24
  • Antzerkia

    "Erdandun berriaren kluba"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 25
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Coliseo Antzokia [Eibar]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Urriak 25
  • Antzerkia

    "La paz y otras lunas"

    • Soreasu Antzokia [Azpeitia]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Urriak 26
  • Antzerkia

    "Escenas de la vida conyugal"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Hilak 7tik 9ra, 20:00 / hilak 10, 19:00
    • 2019(e)ko Azaroaren 6(e)tik 2019(e)ko Azaroaren 10(e)ra
  • Antzerkia

    "Madama Butterfly"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Azaroak 8
  • Antzerkia

    "Barro rojo"

    • Zelai Arizti Aretoa [Zumarraga]
    • 22:30
    • Azaroak 8
  • Antzerkia

    "La zanja"

    • Lonbo Aretoa [Arrigorriaga]
    • 20:00
    • Azaroak 8
  • Antzerkia

    David Guapo: "#Quenonosfrunjanlafiesta2"

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Azaroak 16
  • Antzerkia

    "El sentido del humor: Dos tontos y yo"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 21:00
    • Azaroak 23
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Burlatako Kultur Etxea [Burlada/Burlata]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Azaroak 23
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Erandioko Josu Murueta Kultur Etxea [Erandio]
    • Azaroak 28
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Arriola Antzokia [Elorrio]
    • 20:00
    • Azaroak 29
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Sarobe Arte Eszenikoen Gunea [Urnieta]
    • 19:00
    • Abenduak 1
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • [Baiona ]
    • Abenduak 3
  • Antzerkia

    David Guapo: "#Quenonosfrunjanlafiesta"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Abenduak 4, 5, 6 eta 7: 21:00 / Abenduak 8: 19:00
    • 2019(e)ko Abenduaren 4(e)tik 2019(e)ko Abenduaren 8(e)ra
  • Antzerkia

    "Rita"

    • Txalo Produkzioak
    • Zelai Arizti Aretoa [Zumarraga]
    • 22:30
    • Abenduak 5
  • Antzerkia

    Mayumana: "Garage 6"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 2019(e)ko Abenduaren 12(e)tik 2019(e)ko Abenduaren 15(e)ra
  • Antzerkia

    "Zaldi urdina"

    • Artedrama
    • Mendi Zolan Kulturgunea [Hendaia ]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Abenduak 13
  • Antzerkia

    Albert Plá: "Miedo"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Abenduak 13
  • Antzerkia

    "Lunaticus Circus"

    • Teatro Paraiso
    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Abenduak 20
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • [Amorebieta-Etxano]
    • 19:00
    • Abenduak 20
  • Antzerkia

    "Cinco horas con Mario"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Urtarrilak 16, 17 eta 18, 20:00 / urtarrilak 19, 19:00
    • 2020(e)ko Urtarrilaren 16(e)tik 2020(e)ko Urtarrilaren 19(e)ra
  • Antzerkia

    "Jekyll & Hyde. El Musical de Broadway"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Urtarrilak 31 eta otsailak 2, 21:00 / otsailak 2, 18:00
    • 2020(e)ko Urtarrilaren 31(e)tik 2020(e)ko Otsailaren 2(e)ra
  • Antzerkia

    "Annie. El musical"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Urtarrilak 31, 18:00 / otsailak 1, 17:00 / otsailak 2, 12:00
    • 2020(e)ko Urtarrilaren 31(e)tik 2020(e)ko Otsailaren 2(e)ra
  • Antzerkia

    "La última tourné"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Ostegunetik larunbatera, 20:00 / Igandea 19:00
    • 2020(e)ko Otsailaren 6(e)tik 2020(e)ko Otsailaren 16(e)ra
  • Antzerkia

    "Michael’s Legacy"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Larunbatean, 18:00 eta 21:00 / igandean 18:00
    • 2020(e)ko Otsailaren 29(e)tik 2020(e)ko Martxoaren 1(e)ra
  • Antzerkia

    Pabiloi 6ko Antzerki Arinen Jardunaldiak 2019

    • Pabilioi 6 [Bilbao]
    • 2019(e)ko Martxoaren 29(e)tik 2019(e)ko Apirilaren 28(e)ra
  • Antzerkia

    Antzerkia Bultzatuz 2019 (Iurreta)

    • Ibarretxe Kultur Etxea [Iurreta]
    • Otsailaren 8(e)tik Maiatzaren 18(e)ra
ÔĽŅ
Euskadi, auzolana