AGENDA


  • Antzerkia

    "Honolulu"

    • Udaletxeko plazan [Sopela]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Ekainak 27
  • Antzerkia

    "Sefini"

    • Trapu Zaharra
    • San Juan plaza [Irun]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 27
  • Antzerkia

    "Anabasa"

    • Gudarien enparantza [Hernani]
    • 23:00
    • 2019(e)ko Ekainak 27
  • Antzerkia

    "Prozak"

    • Urbieta Kalea [Hernani]
    • 12:00
    • 2019(e)ko Ekainak 27
  • Antzerkia

    "Como comunicarse (o no)"

    • La Farándula Microteatro - Taberna [Donostia-San Sebastián]
    • 20:10 - 20:40 - 21:10 - 21:40
    • 2019(e)ko Ekainak 27
  • Antzerkia

    "Kale gorrian"

    • Balbino Garitaonandia plazan (Txarra eginez gero, bertan behera) [Durango]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Ekainak 28
  • Antzerkia

    "Hozkailua"

    • Artedrama
    • Gazteszena [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 28
  • Antzerkia

    "Ay Amaaaakkk!

    • La Farándula Microteatro - Taberna [Donostia-San Sebastián]
    • 20:10 - 20:40 - 21:10 - 21:40 - 23:10 - 23:40
    • 2019(e)ko Ekainak 28
  • Antzerkia

    "Bola Bai"

    • Ibaizabal landako plaza (Abusu – La Peña) [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Ekainak 28
  • Antzerkia

    "Niobe"

    • Jesús Ibáñez de Matauco Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Ekainak 28
  • Antzerkia

    "El apartamento"

    • Jauregizar plaza [Sopela]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Ekainak 29
  • Antzerkia

    "Ovvio"

    • Herriko Plaza [Errenteria]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Ekainak 29
  • Antzerkia

    "Una verdad escondida en un bolso"

    • Lizeo Antzokia [Gernika-Lumo]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Ekainak 29
  • Antzerkia

    "Musikal guztiak ia-ia"

    • Gorosarri plaza [Eskoriatza]
    • 22:30
    • 2019(e)ko Ekainak 29
  • Antzerkia

    "Embarazosas"

    • La Farándula Microteatro - Taberna [Donostia-San Sebastián]
    • 20:10 - 20:40 - 21:10 - 21:40 - 23:10 - 23:40
    • 2019(e)ko Ekainak 29
  • Antzerkia

    "End"

    • Utopian [Getxo]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 30
  • Antzerkia

    "Jule"

    • Hortzmuga Teatroa
    • Altzagaina [Donostia-San Sebastián]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Ekainak 30
  • Antzerkia

    "Veo veo... ¡a veces rosa, a veces feo!"

    • La Farándula Microteatro - Taberna [Donostia-San Sebastián]
    • 20:10 - 20:40 - 21:10 - 21:40
    • 2019(e)ko Ekainak 30
  • Antzerkia

    Amarotzeko Antzerki Astea 2019

    • Amarotz auzoa [Tolosa]
    • 2019(e)ko Uztailaren 2(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 11(e)ra
  • Antzerkia

    "Bole Bole Toronbole"

    • Plaza (Rekalde) [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Uztailak 3
  • Antzerkia

    "Al Baker's Saloon"

    • Laubide Kalea. Eguraldi txarrarekin Azokan [Legazpi]
    • 17:30-20:30
    • 2019(e)ko Uztailak 3
  • Antzerkia

    "Rojo"

    • Hegoalde gizarte etxeko plazan [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Uztailak 4
  • Antzerkia

    "Calor"

    • Torre Luzea Parkea [Zarautz]
    • 21:30 eta 23:00 (bi emanaldi)
    • 2019(e)ko Uztailak 4
  • Antzerkia

    "Jule"

    • Hortzmuga Teatroa
    • FRONTOI TXIKI [Zarautz]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Uztailak 4
  • Antzerkia

    "Vida"

    • Villa Manuelako frontoia [Zarautz]
    • Uztailak 4 eta 5: 22:00
    • 2019(e)ko Uztailaren 4(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 5(e)ra
  • Antzerkia

    "Carmina Burana"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • Uztailak 4 eta 5: 20:00. Uztailak 6: 18:00 eta 20:30. Uztailak 7: 19:00
    • 2019(e)ko Uztailaren 4(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 7(e)ra
  • Antzerkia

    "The Hole Zero"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 2019(e)ko Uztailaren 4(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 14(e)ra
  • Antzerkia

    "Mundubira: Elkano, Primus"

    • Ikusgarri Aretoa [Lekeitio]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Uztailak 5
  • Antzerkia

    The Black Blues Brothers

    • Munoa [Zarautz]
    • 22:30
    • 2019(e)ko Uztailak 5
  • Antzerkia

    "Txoriak txori!"

    • Matxin plaza [Mungia]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Uztailak 5
  • Antzerkia

    "Prozak"

    • FRONTOI TXIKI [Zarautz]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Uztailak 6
  • Antzerkia

    "Benditas"

    • Larrosategia parkea [Zarautz]
    • Bi saio: 20:30 eta 21:30
    • 2019(e)ko Uztailak 6
  • Antzerkia

    "Tout Ira Bien"

    • Lege Zaharren Enparantza [Zarautz]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Uztailak 6
  • Antzerkia

    "Sin compromiso"

    • Jesús Ibáñez de Matauco Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:00-20:00
    • 2019(e)ko Uztailak 6
  • Antzerkia

    "Prozak"

    • Udaletxeko plaza [Zaldibar]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Uztailak 7
  • Antzerkia

    "Benditas"

    • Foronda [Zumaia]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Uztailak 7
  • Antzerkia

    "Comediante"

    • Abetxukoko kiroldegiaren aurreko plazan [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Uztailak 8
  • Antzerkia

    "Jule"

    • Hortzmuga Teatroa
    • Zabalgana Gizarte etxea [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Uztailak 9
  • Antzerkia

    "Zapatos en el aire"

    • Zuberoa plazan, Iparralde gizarte etxean [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Uztailak 11
  • Antzerkia

    "Aukerak"

    • Euskal Herria plaza. Eguraldi txarrarekin Azokan [Legazpi]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Uztailak 11
  • Antzerkia

    "Sefini"

    • Trapu Zaharra
    • Zumardia [Errenteria]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Uztailak 11
  • Antzerkia

    "Txoriak txori!"

    • Umandi ikastolaren patioan (Arriaga) [Vitoria-Gasteiz]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Uztailak 12
  • Antzerkia

    "Eskobien atzetik"

    • Añorgako Harrobiaren Plaza [Donostia-San Sebastián]
    • 17:30
    • 2019(e)ko Uztailak 12
  • Antzerkia

    "Toc Toc"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • Uztailak 12 eta 14: 20:00, Uztailak 13: 20:00 eta 22:30
    • 2019(e)ko Uztailaren 12(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 14(e)ra
  • Antzerkia

    "Gure Zirkua" (Bakio)

    • [Bakio]
    • Uztailak 12 (18:00), 13 (18:00-20:30), 14 (18:00), 18 (18:00), 19 (18:00) eta 20 (18:00 eta 20:30)
    • 2019(e)ko Uztailaren 12(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 20(e)ra
  • Antzerkia

    "Prozak"

    • Malas Compañías zirko taldea
    • Aurora Abasolo parkean (Txarra eginez gero, Nevers ikastetxean) [Durango]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Uztailak 13
  • Antzerkia

    "Kale gorrian"

    • Urgitxieta Plaza [Sopela]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Uztailak 14
  • Antzerkia

    "Turisteando"

    • Trapu Zaharra
    • Iberrota plazan [Sopela]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Uztailak 15
  • Antzerkia

    "Ergela"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • Uztailak 16: 20:00. Uztailak 18 eta 19: 22:00. Uztailak 17, 20, 21: 18:00
    • 2019(e)ko Uztailaren 16(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 21(e)ra
  • Antzerkia

    "Kale gorrian"

    • Laubide Kalea. Eguraldi txarrarekin Azokan [Legazpi]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Uztailak 17
  • Antzerkia

    "Sé infiel y no mires con quién"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • Uztailak 17, 18, 19 eta 21: 20:00. Uztailak 20: 20:00 eta 22:30
    • 2019(e)ko Uztailaren 17(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 21(e)ra
  • Antzerkia

    "Tout ira bien"

    • Portua / tala [Lekeitio]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Uztailak 18
  • Antzerkia

    "Tei Tei"

    • Portua / tala [Lekeitio]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Uztailak 18
  • Antzerkia

    "Ulua(K) Cabaret"

    • Arropaineko Arragua [Lekeitio]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Uztailak 18
  • Antzerkia

    "Síndrome Hang Jonge"

    • Portua / tala [Lekeitio]
    • 12:30
    • 2019(e)ko Uztailak 19
  • Antzerkia

    "Trashhhhhh"

    • Abaroa jauregiko lorategia [Lekeitio]
    • 13:30
    • 2019(e)ko Uztailak 19
  • Antzerkia

    "Síndrome Hang Jonge"

    • Portua / tala [Lekeitio]
    • 12:30
    • 2019(e)ko Uztailak 19
  • Antzerkia

    "Ohlimpiadas"

    • Plaza [Lekeitio]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Uztailak 19
  • Antzerkia

    "Volvió una noche"

    • Serantes Kultur Aretoa [Santurtzi]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Uztailak 19
  • Antzerkia

    "The Opera Locos"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Uztailak 20
  • Antzerkia

    "La Atracción"

    • Portua / tala [Lekeitio]
    • 13:00
    • 2019(e)ko Uztailak 20
  • Antzerkia

    "¡Fuera!"

    • Gamarra plaza [Lekeitio]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Uztailak 20
  • Antzerkia

    "Deabruak Gara, Soms Diables"

    • Plaza / tala [Lekeitio]
    • 18:00 ibilbidea plazan · 23:30etan ikuskizuna
    • 2019(e)ko Uztailak 20
  • Antzerkia

    "Jojo"

    • plaza [Lekeitio]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Uztailak 20
  • Antzerkia

    "Mavara"

    • Tala [Lekeitio]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Uztailak 20
  • Antzerkia

    "Al otro lado"

    • Finkoa eta ibiltaria [Lekeitio]
    • 13:00
    • 2019(e)ko Uztailak 21
  • Antzerkia

    "Honolulu"

    • Katalunia plaza [Donostia-San Sebastián]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Uztailak 21
  • Antzerkia

    "El punto de la i"

    • Geltoki bidea (Basurtu) [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Uztailak 24
  • Antzerkia

    "ZooZoom"

    • Koldo Mitxelena Plaza [Errenteria]
    • 17:30
    • 2019(e)ko Uztailak 25
  • Antzerkia

    "La familia Addams"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • Uztailak 25: 20:30. Uztailak 26 eta 27: 18:00 eta 21:30. Uztailak 28: 17:00
    • 2019(e)ko Uztailaren 25(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 28(e)ra
  • Antzerkia

    "Al otro lado"

    • Zanguango Teatro
    • Bolueta. Metroaren irteeran dagoen plaza [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Uztailak 26
  • Antzerkia

    "The Opera Locos"

    • Plaza [Elorrio]
    • 22:30
    • 2019(e)ko Uztailak 27
  • Antzerkia

    "Jokoz kanpo"

    • Borobil Teatroa
    • Muxikebarri - Getxoko Arte, Kultura eta Kongresuen Zentroa [Getxo]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Uztailak 27
  • Antzerkia

    "Turisteatzen"

    • Trapu Zaharra
    • Easo plaza [Donostia-San Sebastián]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Uztailak 28
  • Antzerkia

    "Agur eta dolore" + "La plancha o la vida" + "Lolipop"

    • Casa Jara [Elorrio]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Uztailak 28
  • Antzerkia

    "Uztaritzeko Domingo Garat" pastorala

    • [Pagola ]
    • 15:30
    • 2019(e)ko Uztailak 28
  • Antzerkia

    "Juntos"

    • Txalo Produkzioak
    • Muxikebarri - Getxoko Arte, Kultura eta Kongresuen Zentroa [Getxo]
    • 21:00
    • 2019(e)ko Uztailaren 28(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 29(e)ra
  • Antzerkia

    "Uztaritzeko Domingo Garat" pastorala

    • [Pagola ]
    • 15:30
    • 2019(e)ko Abuztuak 4
  • Antzerkia

    "Perfectos desconocidos"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • Abuztuak 4: 22:30. Abuztuak 5: 20:00 eta 22:30
    • 2019(e)ko Abuztuaren 4(e)tik 2019(e)ko Abuztuaren 5(e)ra
  • Antzerkia

    "Conductas alteradas"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • Abuztuak 6: 20:00 eta 22:30. Abuztuak 7: 20:00 eta 22:30
    • 2019(e)ko Abuztuaren 6(e)tik 2019(e)ko Abuztuaren 7(e)ra
  • Antzerkia

    Goyo Jiménez: "Aiguantulivinamérica 2"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • Abuztuak 8: 20:00 eta 23:00. Abuztuak 9: 20:00
    • 2019(e)ko Abuztuaren 8(e)tik 2019(e)ko Abuztuaren 9(e)ra
  • Antzerkia

    Bakarrizketa: Goyo Jiménez

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Abuztuaren 12(e)tik 2019(e)ko Abuztuaren 28(e)ra
  • Antzerkia

    "Álbum de Zarzuela: Antología"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Abuztuaren 15(e)tik 2019(e)ko Abuztuaren 19(e)ra
  • Antzerkia

    "La llamada"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 2019(e)ko Abuztuaren 15(e)tik 2019(e)ko Abuztuaren 19(e)ra
  • Antzerkia

    Sinacio: "Por fin solo"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Abuztuaren 15(e)tik 2019(e)ko Abuztuaren 20(e)ra
  • Antzerkia

    "Juntos"

    • Txalo Produkzioak
    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Abuztuaren 15(e)tik 2019(e)ko Abuztuaren 20(e)ra
  • Antzerkia

    "Puerta con puerta"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • Asteartetik larunbatera: 20:00. Igandeetan: 19:00
    • 2019(e)ko Abuztuaren 16(e)tik 2019(e)ko Irailaren 7(e)ra
  • Antzerkia

    "Toc Toc"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Abuztuaren 21(e)tik 2019(e)ko Abuztuaren 27(e)ra
  • Antzerkia

    "Invencible"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 2019(e)ko Abuztuaren 21(e)tik 2019(e)ko Irailaren 1(e)ra
  • Antzerkia

    "Ghost: El Musical"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 2019(e)ko Abuztuaren 21(e)tik 2019(e)ko Irailaren 7(e)ra
  • Antzerkia

    "Un hombre oxidado"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • Abuztuak 22,23,24,29,30 eta 31 / 23:00
    • 2019(e)ko Abuztuaren 22(e)tik 2019(e)ko Abuztuaren 31(e)ra
  • Antzerkia

    "De Caperucita a loba en solo seis tíos"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 20:00. Abuztuak 25 (igandea): 19:00
    • 2019(e)ko Abuztuaren 22(e)tik 2019(e)ko Irailaren 1(e)ra
  • Antzerkia

    "Hiru zitxun" ikusgarria

    • [Ainhize-Monjolose ]
    • 21:00
    • Abuztuak 23
  • Antzerkia

    "Hiru zitxun" ikusgarria

    • [Ainhize-Monjolose ]
    • Abuztuak 23
  • Antzerkia

    "Anarkia relacional"

    • Azotea [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Abuztuak 23
  • Antzerkia

    "Por los pelos"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Abuztuaren 29(e)tik 2019(e)ko Irailaren 1(e)ra
  • Antzerkia

    "Hiru zitxun" ikusgarria

    • [Ainhize-Monjolose ]
    • 21:00
    • Abuztuak 30
  • Antzerkia

    "Hiru zitxun" ikusgarria

    • [Ainhize-Monjolose ]
    • Abuztuak 30
  • Antzerkia

    "Conductas alteradas"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Irailak 1
  • Antzerkia

    "Jule"

    • Hortzmuga Teatroa
    • Errementari plaza [Oñati]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Irailak 1
  • Antzerkia

    "Ocaña"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • Asteartetik larunbatera: 20:00. Igandean: 19:00
    • 2019(e)ko Irailaren 3(e)tik 2019(e)ko Irailaren 8(e)ra
  • Antzerkia

    "La máquina y yo"

    • Maiteminduen parkea [Pamplona/Iruña]
    • 19:00-19:45
    • 2019(e)ko Irailak 5
  • Antzerkia

    "The Hole Zero"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 2019(e)ko Irailaren 5(e)tik 2019(e)ko Irailaren 8(e)ra
  • Antzerkia

    "La fuerza del cariño"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Irailaren 5(e)tik 2019(e)ko Irailaren 8(e)ra
  • Antzerkia

    "Recordando Grease"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Irailak 6
  • Antzerkia

    "Ben-Hur"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Irailak 7
  • Antzerkia

    "Mandíbula afilada"

    • Txalo Produkzioak
    • Iortia Kulturgunea [Altsasu/Alsasua]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Irailak 7
  • Antzerkia

    "Turistreatzen"

    • Ermita (Olabeaga) [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Irailak 8
  • Antzerkia

    "Bole Bole Toronbole"

    • Plaza (Arabella) [Bilbao]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Irailak 13
  • Antzerkia

    "The Ópera Locos"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Irailak 13
  • Antzerkia

    "Señor Ruiseñor"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Irailaren 13(e)tik 2019(e)ko Irailaren 15(e)ra
  • Antzerkia

    "Gure zirkua" (Kanbo)

    • Kirolzelaia [Kanbo ]
    • 2019(e)ko Irailaren 19(e)tik 2019(e)ko Irailaren 22(e)ra
  • Antzerkia

    Miki Nadal & Sinacio

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Hilak 20 eta 21, 20:00 / hilak 22, 19:00
    • 2019(e)ko Irailaren 20(e)tik 2019(e)ko Irailaren 22(e)ra
  • Antzerkia

    "El sentido del humor: Dos tontos y yo"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 18:30 eta 21:30
    • Irailak 21
  • Antzerkia

    "Sé infiel y no mires con quién"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • Hilak 21, 20:00 / hilak 22, 19:00
    • 2019(e)ko Irailaren 21(e)tik 2019(e)ko Irailaren 22(e)ra
  • Antzerkia

    Aiherrako Kabalkada

    • Plaza [Aiherra ]
    • 16:00
    • Irailak 22
  • Antzerkia

    "Hija de la luna"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Irailak 26
  • Antzerkia

    "Si te he visto no me acuerno"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Irailak 27
  • Antzerkia

    "Fiesta, Fiesta, Fiesta"

    • Félix Petite Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Irailak 27
  • Antzerkia

    "Tendríamos que haber empezado de otra manera"

    • Lugaritz Kultur Etxea [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Irailak 28
  • Antzerkia

    "Lehman Trilogy"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Irailak 28
  • Antzerkia

    "¿Qué hacemos con Walter?"

    • Gayarre Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Irailak 29
  • Antzerkia

    Aiherrako Kabalkada

    • Plaza [Aiherra ]
    • 16:00
    • Irailak 29
  • Antzerkia

    "Cómo ser actor y no vivir en casa hasta los 50"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 4
  • Antzerkia

    "La mudanza"

    • Kurtzio Kultur Etxea [Sopela]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Urriak 4
  • Antzerkia

    "Txarriboda"

    • Hika Teatroa
    • Zelai Arizti Aretoa [Zumarraga]
    • 22:30
    • Urriak 4
  • Antzerkia

    Jamming On Tour

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 18:30 eta 21:00
    • 2019(e)ko Urriak 5
  • Antzerkia

    "Bye Bye, Confetti"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 18:00 eta 20:30
    • 2019(e)ko Urriak 5
  • Antzerkia

    "Forever - The Best Show about the King of Pop"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 18:30 eta 21:30
    • 2019(e)ko Urriak 5
  • Antzerkia

    "Lur"

    • Xake Produkzioak
    • Gezala Auditoriuma [Lezo]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Urriak 6
  • Antzerkia

    "El regreso de Scar: tributo a El Rey León II"

    • Soreasu Antzokia [Azpeitia]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Urriak 6
  • Antzerkia

    13R3P - Itzuli konpainia "Behin bazen internet"

    • [Hiriburu]
    • 14:30
    • Urriak 7
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Baiona-Hego Akitaniako Eszenatoki Nazionala (Baiona Antzokia) [Baiona ]
    • 2019(e)ko Urriak 8
  • Antzerkia

    "Gay Hitler, La Historia contada con pluma"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 11
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Tartean Teatroa
    • Lizeo Antzokia [Gernika-Lumo]
    • 20:30
    • Urriak 11
  • Antzerkia

    "Ac-Nun un cipres en un desierto"

    • Kutxa Kultur Kluba [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Urriak 11
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Urriak 12
  • Antzerkia

    "Rita"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Urriak 12
  • Antzerkia

    "Vlad"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Urriak 12
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Tartean Teatroa
    • Muxikebarri - Getxoko Arte, Kultura eta Kongresuen Zentroa [Getxo]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Urriak 13
  • Antzerkia

    "Zaldi urdina"

    • Artedrama
    • Quintaou Antzokia [Angelu ]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Urriak 15
  • Antzerkia

    Faemino y Cansado: "Quien tuvo, retuvo"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • urriak 17, 18 eta 19 / 20:00
    • 2019(e)ko Urriaren 17(e)tik 2019(e)ko Urriaren 19(e)ra
  • Antzerkia

    Álex Clavero

    • Jimmy Jazz Aretoa [Vitoria-Gasteiz]
    • Ateak 19:00 / Emanaldia 19:30
    • 2019(e)ko Urriaren 17(e)tik 2019(e)ko Azaroaren 17(e)ra
  • Antzerkia

    "Solo Fabiolo, caminando por el lado más pijo de la vida"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 18
  • Antzerkia

    Enrique San Francisco: "La Penúltima"

    • Doka Kafe Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Urriak 18
  • Antzerkia

    "Drakula buruz behera"

    • Labeaga Aretoa [Urretxu]
    • 17:00
    • Urriak 20
  • Antzerkia

    Enrique San Francisco: "La penúltima"

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Urriak 20
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Tartean Teatroa
    • San Agustin Kultur Gunea [Durango]
    • 20:30
    • Urriak 24
  • Antzerkia

    "Circlassica: Una historia de Emilio Aragón"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • urriak 24 eta 31, 18:45 / urriak 25, 18:45 / azaroak 1, 19:30 / larunbata eta igandeak 12:00, 16:30 eta 19:30
    • 2019(e)ko Urriaren 24(e)tik 2019(e)ko Azaroaren 3(e)ra
  • Antzerkia

    "Erdandun berriaren kluba"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 25
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Coliseo Antzokia [Eibar]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Urriak 25
  • Antzerkia

    "La paz y otras lunas"

    • Soreasu Antzokia [Azpeitia]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Urriak 26
  • Antzerkia

    "Comedia Aquilana"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Urriak 26
  • Antzerkia

    "The Opera Locos"

    • Iortia Kulturgunea [Altsasu/Alsasua]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 26
  • Antzerkia

    Jamming On Tour

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 18:30 eta 21:00
    • 2019(e)ko Azaroak 2
  • Antzerkia

    "Los días de la nieve"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Azaroak 2
  • Antzerkia

    "Escenas de la vida conyugal"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Hilak 7tik 9ra, 20:00 / hilak 10, 19:00
    • 2019(e)ko Azaroaren 6(e)tik 2019(e)ko Azaroaren 10(e)ra
  • Antzerkia

    "Rámper. Vida y muerte de un payaso"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Azaroak 7
  • Antzerkia

    "Madama Butterfly"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Azaroak 8
  • Antzerkia

    "Barro rojo"

    • Zelai Arizti Aretoa [Zumarraga]
    • 22:30
    • Azaroak 8
  • Antzerkia

    "La zanja"

    • Lonbo Aretoa [Arrigorriaga]
    • 20:00
    • Azaroak 8
  • Antzerkia

    "Ludo Circus Show"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Azaroak 10
  • Antzerkia

    "Emportats"

    • Iortia Kulturgunea [Altsasu/Alsasua]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Azaroak 10
  • Antzerkia

    "Quitamiedos"

    • Kulunka Teatro
    • Kurtzio Kultur Etxea [Sopela]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Azaroak 15
  • Antzerkia

    David Guapo: "#Quenonosfrunjanlafiesta2"

    • Zentral Kafe Antzokia [Pamplona/Iruña]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Azaroak 16
  • Antzerkia

    "Quitamiedos"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Azaroak 16
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Soreasu Antzokia [Azpeitia]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Azaroak 16
  • Antzerkia

    Dani Martínez: "No os preocupéis… ya lo digo yo"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Azaroak 22
  • Antzerkia

    "El sentido del humor: Dos tontos y yo"

    • Euskalduna Jauregia [Bilbao]
    • 21:00
    • Azaroak 23
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Burlatako Kultur Etxea [Burlada/Burlata]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Azaroak 23
  • Antzerkia

    Jamming On Tour

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 18:30 eta 21:00
    • 2019(e)ko Azaroak 23
  • Antzerkia

    "Laika"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Azaroak 24
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Azaroaren 26(e)tik 2019(e)ko Azaroaren 27(e)ra
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Erandioko Josu Murueta Kultur Etxea [Erandio]
    • Azaroak 28
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Arriola Antzokia [Elorrio]
    • 20:00
    • Azaroak 29
  • Antzerkia

    "Pals"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Azaroak 30
  • Antzerkia

    "Jauría"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Azaroak 30
  • Antzerkia

    Rafael Álvarez 'El Brujo': "La luz oscura"

    • Iortia Kulturgunea [Altsasu/Alsasua]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Azaroak 30
  • Antzerkia

    Jandro: "Descabellado"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Azaroak 30
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Sarobe Arte Eszenikoen Gunea [Urnieta]
    • 19:00
    • Abenduak 1
  • Antzerkia

    "Zaldi urdina"

    • Kurtzio Kultur Etxea [Sopela]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Abenduak 1
  • Antzerkia

    "Alicia y las ciudades invisibles"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Abenduak 1
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • AZ Azkuna Zentroa [Bilbao]
    • 2019(e)ko Abenduak 3
  • Antzerkia

    David Guapo: "#Quenonosfrunjanlafiesta"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Abenduak 4, 5, 6 eta 7: 21:00 / Abenduak 8: 19:00
    • 2019(e)ko Abenduaren 4(e)tik 2019(e)ko Abenduaren 8(e)ra
  • Antzerkia

    "Rita"

    • Txalo Produkzioak
    • Zelai Arizti Aretoa [Zumarraga]
    • 22:30
    • Abenduak 5
  • Antzerkia

    Mayumana: "Garage 6"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 2019(e)ko Abenduaren 12(e)tik 2019(e)ko Abenduaren 15(e)ra
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Torrezabal Kultur Etxea [Galdakao]
    • 2019(e)ko Abenduak 13
  • Antzerkia

    Albert Plá: "Miedo"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Abenduak 13
  • Antzerkia

    "Zaldi urdina"

    • Artedrama
    • Mendi Zolan Kulturgunea [Hendaia ]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Abenduak 13
  • Antzerkia

    Jamming On Tour

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 18:30 eta 21:00
    • 2019(e)ko Abenduak 14
  • Antzerkia

    "Lunaticus Circus"

    • Teatro Paraiso
    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Abenduak 20
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Kultur Leioa [Leioa]
    • 2019(e)ko Abenduak 20
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • [Amorebieta-Etxano]
    • 19:00
    • Abenduak 20
  • Antzerkia

    "El caserío"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Abenduaren 21(e)tik 2019(e)ko Abenduaren 22(e)ra
  • Antzerkia

    "El sentido del humor: Dos tontos y yo"

    • Kursaal [Donostia-San Sebastián]
    • 18:00 eta 21:00
    • 2019(e)ko Abenduak 22
  • Antzerkia

    Let's Dance: "Cuentos de Nunca Jamás"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Abenduaren 26(e)tik 2019(e)ko Abenduaren 27(e)ra
  • Antzerkia

    "El libro de la selva"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Abenduak 27
  • Antzerkia

    Jamming On Tour

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 18:30 eta 21:00
    • 2019(e)ko Abenduak 28
  • Antzerkia

    "Copenhague"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:30
    • 2020(e)ko Urtarrilak 11
  • Antzerkia

    "Cinco horas con Mario"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Urtarrilak 16, 17 eta 18, 20:00 / urtarrilak 19, 19:00
    • 2020(e)ko Urtarrilaren 16(e)tik 2020(e)ko Urtarrilaren 19(e)ra
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Kurtzio Kultur Etxea [Sopela]
    • 20:00
    • 2020(e)ko Urtarrilak 17
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Astigarragako Kultur Etxea [Astigarraga]
    • 2020(e)ko Urtarrilak 18
  • Antzerkia

    Luis Piedrahita: "Es mi palabra contra la mía"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Hilak 24, 21:00 / hilak 25, 22:00 / hilak 26, 20:00
    • 2020(e)ko Urtarrilaren 24(e)tik 2020(e)ko Urtarrilaren 26(e)ra
  • Antzerkia

    "Marta la piadosa"

    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:30
    • 2020(e)ko Urtarrilak 25
  • Antzerkia

    "Jekyll & Hyde. El Musical de Broadway"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Urtarrilak 31 eta otsailak 2, 21:00 / otsailak 2, 18:00
    • 2020(e)ko Urtarrilaren 31(e)tik 2020(e)ko Otsailaren 2(e)ra
  • Antzerkia

    "Annie. El musical"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Urtarrilak 31, 18:00 / otsailak 1, 17:00 / otsailak 2, 12:00
    • 2020(e)ko Urtarrilaren 31(e)tik 2020(e)ko Otsailaren 2(e)ra
  • Antzerkia

    "La última tourné"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Ostegunetik larunbatera, 20:00 / Igandea 19:00
    • 2020(e)ko Otsailaren 6(e)tik 2020(e)ko Otsailaren 16(e)ra
  • Antzerkia

    "Norma", Bellinirena

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2020(e)ko Otsailak 7
  • Antzerkia

    "Norma", Bellinirena

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 19:00
    • 2020(e)ko Otsailak 9
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Serantes Kultur Aretoa [Santurtzi]
    • 2020(e)ko Otsailak 13
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Donostiako Principal Antzokia (Antzoki Zaharra) [Donostia-San Sebastián]
    • 2020(e)ko Otsailaren 14(e)tik 2020(e)ko Otsailaren 15(e)ra
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Santa Ana Udal Antzokia [Oñati]
    • 22:30
    • 2020(e)ko Otsailak 21
  • Antzerkia

    Santi Rodríguez: "Infarto"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 21:00
    • 2020(e)ko Otsailak 21
  • Antzerkia

    Yunke Magoa: "Hangar 52. Ilusiones clasificadas"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2020(e)ko Otsailak 22
  • Antzerkia

    "West Side Story"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • Hilak 27, 20:00 / hilak 28 eta 29, 18:00 eta 22:00 / hilak 1, 17:00
    • 2020(e)ko Otsailaren 27(e)tik 2020(e)ko Martxoaren 1(e)ra
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Barakaldo Antzokia [Barakaldo]
    • 20:30
    • 2020(e)ko Otsailak 29
  • Antzerkia

    "Michael’s Legacy"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • Larunbatean, 18:00 eta 21:00 / igandean 18:00
    • 2020(e)ko Otsailaren 29(e)tik 2020(e)ko Martxoaren 1(e)ra
  • Antzerkia

    "El mundo de Fantasía"

    • Campos Elíseos Antzokia [Bilbao]
    • 12:00
    • 2020(e)ko Martxoak 1
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Herri Antzokia (Soraluze-Placencia de las Armas) [Soraluze-Placencia de las Armas]
    • 2020(e)ko Martxoak 14
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Amaia Antzokia [Arrasate-Mondragon]
    • 2020(e)ko Martxoak 15
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Coliseo Antzokia [Eibar]
    • 20:30
    • 2020(e)ko Martxoak 31
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Torrezabal Kultur Etxea [Galdakao]
    • 21:00
    • 2020(e)ko Apirilak 3
  • Antzerkia

    "Rodelinda", Haendelena (opera kontzertuan)

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • 20:00
    • 2020(e)ko Apirilak 18
  • Antzerkia

    "Jekyll & Hyde"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • Hilak 1 eta 2, 21:00 / hilak 3, 18:00
    • 2020(e)ko Maiatzaren 1(e)tik 2020(e)ko Maiatzaren 3(e)ra
  • Antzerkia

    "Annie, musikala"

    • Baluarte Auditorioa [Pamplona/Iruña]
    • Hilak 1, 18:00 / hilak 2, 17:00 / hilak 3, 12:00
    • 2020(e)ko Maiatzaren 1(e)tik 2020(e)ko Maiatzaren 3(e)ra
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 2020(e)ko Maiatzak 12
  • Antzerkia

    "Simplicissimus"

    • Tartean Teatroa
    • Juanba Berasategi Aretoa [Pasaia]
    • 2020(e)ko Urriak 25
  • Antzerkia

    "El ascensor"

    • La Farándula Microteatro - Taberna [Donostia-San Sebastián]
    • 20:10 - 20:40 - 21:10 - 21:40 - 23:10 - 23:40
    • 2019(e)ko Ekainaren 26(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 30(e)ra
  • Antzerkia

    ZAA!19 - Zestoako Antzerki Astea

    • ZESTOAKO KULTUR ARETOAN ETA LILI JAUREGIA [Zestoa]
    • 11:00-22:30
    • 2019(e)ko Ekainaren 24(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 29(e)ra
  • Antzerkia

    "Gure Zirkua" (Mungia)

    • Atxurizubi parkea [Vitoria-Gasteiz]
    • Ekainak 21 (18:00-20:30), 22 (18:00-20:30), 23 (12:00-17:00), 28 (18:00-20:30), 29 (18:00-20:30) eta 30 (12:00).
    • 2019(e)ko Ekainaren 21(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 30(e)ra

Euskadi, auzolana