Durangoko Azoka 2020: abenduak 8

Durango 2020(e)ko Abenduak 8
  • Durangoko Azoka 2020: abenduak 8

Kulturaren plazaren 55. edizioa ez-ohikoa izango da. Ez da egongo erakusmahairik Landakon eta produktu guztiak denda birtualean erosi ahal izango dira. 

Durangoko Azokako egitaraua streaming bidez eta bertatik bertara jarraitu ahal izango da, aforo mugatuarekin. Espazio bi egongo da: Landako Gunea eta Plateruena.

ABENDUAK 8: EGITARAUA

Kokojokoa

  • 10:30 - 11:30
  • Durango – Landako
  • Aurkezpena

Liburu baby kluba

  • 10:30 - 11:30
  • Durango – Landako
  • Ipuin kontaketa

Miru, zoriontsu izateko sortu gara

  • 10:30 - 11:30
  • Durango – Landako
  • Kontzertua

KORRONTZI & Xabier Amuriza: Koplariak

  • 11:00 - 11:30
  • Durango – Plateruena
  • Disko aurkezpena

Ene Kantak

  • 12:00
  • Bilbo – Euskalduna
  • Kontzertua

Haxotz. Lore hilak

  • 12:00 - 12:40
  • Durango – Plateruena
  • Disko aurkezpena

Taupadaz TaupaDA!

  • 12:00 - 13:00
  • Durango – Landako
  • Ikuskizuna

Peio eta Itsua. Jostailua eta harria

  • 13:15 - 13:50
  • Durango – Plateruena
  • Disko aurkezpena

Kattalin Miner. Turista klasea

  • 13:30 - 14:30
  • Durango – Landako
  • Solasaldia

Ganbila bilduma

  • 13:30 - 14:30
  • Durango – Landako
  • Solasaldia

Euskal Herriko ikus-entzunezkoen trailerrak 2020

  • 14:30
  • Streaming bidez bakarrik
  • Film emanaldia

Silicies Grizzlies

  • 14:30 - 15:00
  • Durango – Plateruena
  • Disko aurkezpena

Maria Rivero. Parentesiak

  • 15:30 - 16:10
  • Durango – Plateruena
  • Disko aurkezpena

Andoni Olariaga. Euskal Matxinada

  • 16:00 - 17:00
  • Durango – Landako
  • Elkarrizketa

Iñaki Egaña. El proceso de Burgos 50 años depués

  • 16:00 - 17:00
  • Durango – Landako
  • Elkarrizketa

Pako Sodupe. Emilio Lopez Adan

  • 16:00 - 17:00
  • Durango – Landako
  • Elkarrizketa

Juan Kruz Igerabide. Noiz arte arrazoi

  • 16:00 - 17:00
  • Durango – Landako
  • Solasaldia

Danele Sarriugarte + Amaia Astobiza. Gure historia da etorkizuna

  • 16:00 - 17:00
  • Durango – Landako
  • Solasaldia

Raitx. Abereek entzungo balute

  • 16:45 - 17:20
  • Durango – Plateruena
  • Disko aurkezpena

Patxuko Nice

  • 17:00
  • Ondarroa – Beikozini
  • Kontzertua

Mihise eta Kaskezur

  • 18:00
  • Donostia – Doka
  • Kontzertua

Amorante + Moxal

  • 18:00
  • Gasteiz – Jimmy Jazz
  • Kontzertua

Kohatu. Oskolak

  • 18:00 - 18:30
  • Durango – Plateruena
  • Disko aurkezpena

Sua

  • 19:00
  • Azpeitia – Sanagustin
  • Kontzertua

Nogen

  • 19:00
  • Bilbo – Euskalduna
  • Kontzertua

Ezpalak

  • 19:00
  • Ondarroa – Beikozini
  • Kontzertua

Braulio

  • 19:00 - 19:40
  • Durango – Plateruena
  • Disko aurkezpena

Bidegurutzean

  • 19:00 - 20:00
  • Durango – Landako
  • Aurkezpena

Pantxix Bidart. eHe

  • 20:15 - 20:50
  • Durango – Plateruena
  • Disko aurkezpena

 


Laburrean

Non

Euskadi, auzolana